fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні — нова система тестів для водійських прав

V Ukraїni — nova systema testiv dlja vodijśkyh prav
Українським водіям доведеться здавати іспити на право отримання водійського посвідчення за новими питаннями в екзаменаційних білетах. Самі питання були представлені за два дні до їх впровадження. Тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, які відбираються у випадковому порядку
Ukraїnśkym vodijam dovedeťsja zdavaty ispyty na pravo otrymannja vodijśkogo posvidčennja za novymy pytannjamy v ekzamenacijnyh biletah. Sami pytannja buly predstavleni za dva dni do їh vprovadžennja. Test tryvatyme 20 hvylyn i skladajeťsja z 20 pytań, jaki vidbyrajuťsja u vypadkovomu porjadku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будь-хто може спробувати відповісти на екзаменаційні запитання в тестовому режимі на сайті Головного сервісного центру МВС України. Нова система запрацює вже з 1 липня 2017 року. Як оновили екзаменаційні питання. Начальник ДСЦ МВС Владислав Криклій повідомив, що оновлення теоретичної частини іспиту — це один з найважливіших кроків з впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання водійського посвідчення. Тепер людині не потрібно буде стикатися з низкою проблем. Питання тесту орієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила ПДР, могла з легкістю на них відповісти. До кінця 2017 заплановано впровадження посиленого контролю над процесом складання іспитів — з фото- та відеофіксацією. Тест складається з 20 питань, які відбираються у випадковому порядку. Завчити екзаменаційні квитки тепер не вийде. У тесті обов’язково будуть питання за 4 тематичними категоріями. Передбачено 10 питань з правилами дорожнього руху, 4 питання по будові і експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги. У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, які знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Крім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійських посвідчень. Таким чином, водіям легкових авто, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів або вантажівок. . Владислав Криклій. начальник ДСЦ МВС . Над розробкою нових питань працювала експертна група, до складу якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного напрямку і співробітники МВС. Всього було сформовано та опрацьовано понад 2 000 питань, які будуть згодом оновлюватися і доповнюватися.
29.06.2017,17:29
1
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Будь-хто може спробувати відповісти на екзаменаційні запитання в тестовому режимі на сайті Головного сервісного центру МВС України. Нова система запрацює вже з 1 липня 2017 року.

Як оновили екзаменаційні питання

Начальник ДСЦ МВС Владислав Криклій повідомив, що оновлення теоретичної частини іспиту — це один з найважливіших кроків з впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання водійського посвідчення. Тепер людині не потрібно буде стикатися з низкою проблем. Питання тесту орієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила ПДР, могла з легкістю на них відповісти. До кінця 2017 заплановано впровадження посиленого контролю над процесом складання іспитів — з фото- та відеофіксацією. Тест складається з 20 питань, які відбираються у випадковому порядку. Завчити екзаменаційні квитки тепер не вийде. У тесті обов’язково будуть питання за 4 тематичними категоріями. Передбачено 10 питань з правилами дорожнього руху, 4 питання по будові і експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, які знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Крім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійських посвідчень. Таким чином, водіям легкових авто, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів або вантажівок.

Владислав Криклій, начальник ДСЦ МВС

Над розробкою нових питань працювала експертна група, до складу якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного напрямку і співробітники МВС. Всього було сформовано та опрацьовано понад 2 000 питань, які будуть згодом оновлюватися і доповнюватися.

Джерело: Autogeek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Класс. Теперь у вас есть возможность попробовать пройти тест на ПДД везде, где есть подключение к интернету. Неограниченное количество попыток и все это бесплатно - https://green-way.com.ua/test-pdd/uk

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: