Petcube придбав канадський стартап-сервіс для тварин

Petcube prydbav kanadśkyj startap-servis dlja tvaryn

Українська компанія-виробник ґаджетів для тварин із офісами у США, Китаї та Україні уклала угоду поглинання із канадським стартапом, який має технології штучного інтелекту. Нові можливості упродовж року обіцяють усім власникам продукції Petcube

Ukraїnśka kompanija-vyrobnyk ğadžetiv dlja tvaryn iz ofisamy u SŠA, Kytaї ta Ukraїni uklala ugodu poglynannja iz kanadśkym startapom, jakyj maje tehnologiї štučnogo intelektu. Novi možlyvosti uprodovž roku obicjajuť usim vlasnykam produkciї Petcube

Суть угоди

Petcube, лідер у категорії смарт-систем та пристроїв для тварин, оголосив про поглинання канадського стартапу PetBot. Останній нещодавно виходив на Indiegogo для збирання коштів на створення розумної камери для тварин, яка в обмін на певні дії домашнього улюбленця видає йому їстівне заохочення. Технічний директор та засновник PetBot Місько Дзамба (Misko Dzamba) долучиться внаслідок угоди до інженерів Petcube в ролі головного інженера.

Що відбудеться після поглинання

Внаслідок поглинання Petcube поглибить свої можливості як розробник систем штучного інтелекту та машинного навчання — і ці технології буде використано у нових продуктах компанії. Наголошується на тому, що Дзамба має потужний академічний та практичний дослідницький досвід у проектуванні та використанні AI, має низку публікацій та патентів у сферах машинного навчання, генетики та створення смарт-систем для тварин. До запуску власного стартапу Дзамба працював у компанії Atomwise над алгоритмами глибинного навчання для пошуку та виявлення медичних препаратів.

Чим займатиметься колишній засновник стартапу в Petcube

У Petcube Дзамба очолить підрозділ штучного інтелекту — у ньому фахівці працюють над написанням програмного забезпечення, котре буде інтегроване в усі продукти та ґаджети компанії з українським корінням. Також в період переходута поглинання всі користувачі PetBot і надалі отримуватимуть технічну та інформаційну підтримку впродовж наступних 12 місяців.

Джерело: Petcube

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: