fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Petcube придбав канадський стартап-сервіс для тварин

Petcube prydbav kanadśkyj startap-servis dlja tvaryn
Українська компанія-виробник ґаджетів для тварин із офісами у США, Китаї та Україні уклала угоду поглинання із канадським стартапом, який має технології штучного інтелекту. Нові можливості упродовж року обіцяють усім власникам продукції Petcube
Ukraїnśka kompanija-vyrobnyk ğadžetiv dlja tvaryn iz ofisamy u SŠA, Kytaї ta Ukraїni uklala ugodu poglynannja iz kanadśkym startapom, jakyj maje tehnologiї štučnogo intelektu. Novi možlyvosti uprodovž roku obicjajuť usim vlasnykam produkciї Petcube
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суть угоди. Petcube, лідер у категорії смарт-систем та пристроїв для тварин, оголосив про поглинання канадського стартапу PetBot. Останній нещодавно виходив на Indiegogo для збору коштів на створення розумної камери для тварин. Вона в обмін на певні дії домашнього улюбленця видає йому їстівне заохочення. Технічний директор та засновник PetBot Місько Дзамба (Misko Dzamba) долучиться внаслідок угоди в ролі головного інженера. Що відбудеться після поглинання. Внаслідок поглинання Petcube поглибить свої можливості як розробник систем штучного інтелекту та машинного навчання. Ці технології буде використано у нових продуктах компанії. Наголошується на тому, що Дзамба має потужний академічний та практичний дослідницький досвід у проектуванні та використанні AI, має низку публікацій та патентів у сферах машинного навчання, генетики та створення смарт-систем для тварин. До запуску власного стартапу Дзамба працював у компанії Atomwise над алгоритмами глибинного навчання для пошуку та виявлення медичних препаратів. Чим займатиметься колишній засновник стартапу в Petcube. У Petcube Дзамба очолить підрозділ штучного інтелекту — у ньому фахівці працюють над написанням програмного забезпечення, котре буде інтегроване в усі продукти та ґаджети компанії з українським корінням. Також в період переходута поглинання всі користувачі PetBot і надалі отримуватимуть технічну та інформаційну підтримку впродовж наступних 12 місяців.
Реклама 👇 Замовити

Суть угоди

Petcube, лідер у категорії смарт-систем та пристроїв для тварин, оголосив про поглинання канадського стартапу PetBot. Останній нещодавно виходив на Indiegogo для збору коштів на створення розумної камери для тварин. Вона в обмін на певні дії домашнього улюбленця видає йому їстівне заохочення. Технічний директор та засновник PetBot Місько Дзамба (Misko Dzamba) долучиться внаслідок угоди в ролі головного інженера.

Що відбудеться після поглинання

Внаслідок поглинання Petcube поглибить свої можливості як розробник систем штучного інтелекту та машинного навчання. Ці технології буде використано у нових продуктах компанії. Наголошується на тому, що Дзамба має потужний академічний та практичний дослідницький досвід у проектуванні та використанні AI, має низку публікацій та патентів у сферах машинного навчання, генетики та створення смарт-систем для тварин. До запуску власного стартапу Дзамба працював у компанії Atomwise над алгоритмами глибинного навчання для пошуку та виявлення медичних препаратів.

Чим займатиметься колишній засновник стартапу в Petcube

У Petcube Дзамба очолить підрозділ штучного інтелекту — у ньому фахівці працюють над написанням програмного забезпечення, котре буде інтегроване в усі продукти та ґаджети компанії з українським корінням. Також в період переходута поглинання всі користувачі PetBot і надалі отримуватимуть технічну та інформаційну підтримку впродовж наступних 12 місяців.

Джерело: Petcube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: