fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українець створив додаток для тих, у кого вади слуху

Ukraїneć stvoryv dodatok dlja tyh, u kogo vady sluhu
Український розробник Віталій Потапчук створив додаток BeWarned Dance, завдяки якому люди з вадами слуху зможуть «відчути» музику.  Додаток — частина стартапу, який працює над створення програм для людей із вадами слуху
Ukraїnśkyj rozrobnyk Vitalij Potapčuk stvoryv dodatok BeWarned Dance, zavdjaky jakomu ljudy z vadamy sluhu zmožuť «vidčuty» muzyku.  Dodatok — častyna startapu, jakyj pracjuje nad stvorennja program dlja ljudej iz vadamy sluhu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ідея виникла у розробника, оскільки його дружина не має можливості почути музику. Віталій Потапчук сам у два роки майже повністю втратив слух. Намагаючись вирішити власні проблеми, він зрозумів, що може допомогти мільйонам людей з ураженням слуху різного ступеня. Саме для цього він і створив додаток. Деталтніше про додаток BeWarned Dance. Програма українського розробника дозволяє танцювати і відчувати музику, перетворюючи її у вібрації, спалахи й візуальний еквалайзер. BeWarned Dance можна завантажити для iOS та для Android. Додаток робить сприйняття музики доступним для людей із вродженими та набутими вадами слуху. Ми з командою вирішили створити BW Dance для того, щоб всі люди в однаковій мірі могли насолоджуватися музикою, її ритмом, вібраціями. Як ніхто інший я знаю, що багатьом мої друзям і знайомим не вистачає невеликих радостей в житті.. . .
Реклама 👇 Замовити

Ідея виникла у розробника, оскільки його дружина не має можливості почути музику. Віталій Потапчук сам у два роки майже повністю втратив слух. Намагаючись вирішити власні проблеми, він зрозумів, що може допомогти мільйонам людей з ураженням слуху різного ступеня. Саме для цього він і створив додаток.

Деталтніше про додаток BeWarned Dance

Програма українського розробника дозволяє танцювати і «відчувати» музику, перетворюючи її у вібрації, спалахи й візуальний еквалайзер. BeWarned Dance можна завантажити для iOS та для Android. Додаток робить сприйняття музики доступним для людей із вродженими та набутими вадами слуху.

Ми з командою вирішили створити BW Dance для того, щоб всі люди в однаковій мірі могли насолоджуватися музикою, її ритмом, вібраціями. Як ніхто інший я знаю, що багатьом мої друзям і знайомим не вистачає невеликих радостей в житті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: