fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська журналістка виграла Data Journalism Awards

Ukraїnśka žurnalistka vygrala Data Journalism Awards
Номінацію «Студенти та молоді data-журналісти року» було започатковано цього року. У ній брали участь 69 проектів із 20 країн світу. У фіналі журналістка «Текстів» змагалася з журналістами із Reuters та «India Today»
Nominaciju «Studenty ta molodi data-žurnalisty roku» bulo započatkovano ćogo roku. U nij braly učasť 69 proektiv iz 20 kraїn svitu. U finali žurnalistka «Tekstiv» zmagalasja z žurnalistamy iz Reuters ta «India Today»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Журналістка Тексти.org.ua Ярина Серкез перемогла на найпрестижнішому у світі конкурсі з журналістики даних Data Journalism Awards у номінації Студенти та молоді data-журналісти року. Деталі конкурсу. Data Journalism Awards відзначає видатні проекти і публікації на основі журналістського аналізу даних по всьому світу. Конкурс є важливим показником трендів та інноваційних технік журналістики даних. Цьогоріч у конкурсі брали участь 573 проекти з 51 країни та 5 континтентів. Ярина подавала на конкурс портфоліо, до якого були включені, переважно, її роботи з журналістики даних для Текстів. Як проходив відбір цьогоріч. У номінації, започаткованій цього року, брали участь 69 проектів із 20 країн світу. У фіналі журналістка Текстів змагалася з Рідом Левінсоном із Reuters та Шадабом Назмі із India Today. На сайті конкурсу в описі робіт зазначено, що портфоліо Ярини Серкез демонструє різноманітні приклади журналістики даних. Вона використовує дані супутникових зображень, дистанційного зондування і WebGL, щоб показати складність природного середовища, приватизацію та розвиток земельних ресурсів. Пам’ятаю як було важко починати, хочу, щоб іншим було легше. Отриману премію я спрямую на навчання початківців у журналістиці даних.. Ярина Серкез. . Це — вже не перший успіх Текстів у цьому конкурсі. У 2016 році до списку фіналістів увійшов проект Гроші, метри, два авта, створений на основі даних сайту declarations.com.ua. А в 2012 році Texty.org.ua стали фіналістами конкурсу за проект сайту Закупівлі.
Реклама 👇 Замовити

Журналістка Тексти.org.ua Ярина Серкез перемогла на найпрестижнішому у світі конкурсі з журналістики даних «Data Journalism Awards» у номінації «Студенти та молоді data-журналісти року».

Деталі конкурсу

Data Journalism Awards відзначає видатні проекти і публікації на основі журналістського аналізу даних по всьому світу. Конкурс є важливим показником трендів та інноваційних технік журналістики даних. Цьогоріч у конкурсі брали участь 573 проекти з 51 країни та 5 континтентів. Ярина подавала на конкурс портфоліо, до якого були включені, переважно, її роботи з журналістики даних для «Текстів».

Як проходив відбір цьогоріч

У номінації, започаткованій цього року, брали участь 69 проектів із 20 країн світу. У фіналі журналістка «Текстів» змагалася з Рідом Левінсоном із Reuters та Шадабом Назмі із «India Today». На сайті конкурсу в описі робіт зазначено, що портфоліо Ярини Серкез демонструє різноманітні приклади журналістики даних. Вона використовує дані супутникових зображень, дистанційного зондування і WebGL, щоб показати складність природного середовища, приватизацію та розвиток земельних ресурсів.

Пам’ятаю як було важко починати, хочу, щоб іншим було легше. Отриману премію я спрямую на навчання початківців у журналістиці даних.

Ярина Серкез

Українська журналістка виграла Data Journalism Awards 1

Це — вже не перший успіх «Текстів» у цьому конкурсі. У 2016 році до списку фіналістів увійшов проект «Гроші, метри, два авта», створений на основі даних сайту declarations.com.ua. А в 2012 році Texty.org.ua стали фіналістами конкурсу за проект сайту «Закупівлі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: