fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвесторам дадуть посвідчення на проживання в Україні

Investoram daduť posvidčennja na prožyvannja v Ukraїni
Верховна Рада України скасовує реєстрацію іноземних інвестицій, спростить процедуру видачі дозволів на застосування праці іноземців, а також  видачу посвідок на тимчасове проживання в Україні
Verhovna Rada Ukraїny skasovuje rejestraciju inozemnyh investycij, sprostyť proceduru vydači dozvoliv na zastosuvannja praci inozemciv, a takož  vydaču posvidok na tymčasove prožyvannja v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент Петро Порошенко схвалив дозвіл іноземним інвесторам отримувати посвідку на проживання в Україні. Зміни були прийняті задля зменшення барєрів для залучення іноземних інвестицій. Деталі законопроекту, що дасть нові можливості інвесторам. Закон надає право іноземцям-акціонерам і власникам істотної участі в статутному капіталі господарчих товариств в Україні отримувати посвідку на проживання в Україні. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту № 4541 на сайті Верховної Ради. Парламентарі очікують, що це дасть змогу таким інвесторам проводити в Україні достатню кількість часу для контролю за діяльністю підприємств. Також цей закон виключає вимогу про обов’язкову реєстрацію іноземних інвестицій. Очікується, що ці зміни спростять залучення зарубіжних менеджерів та іноземних кваліфікованих працівників, що є необхідним на перших етапах розвитку підприємств із іноземними інвестиціями в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Президент Петро Порошенко схвалив дозвіл іноземним інвесторам отримувати посвідку на проживання в Україні. Зміни були прийняті задля зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій.

Деталі законопроекту, що дасть нові можливості інвесторам

Закон надає право іноземцям-акціонерам і власникам істотної участі в статутному капіталі господарчих товариств в Україні отримувати посвідку на проживання в Україні. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту № 4541 на сайті Верховної Ради. Парламентарі очікують, що це дасть змогу таким інвесторам проводити в Україні достатню кількість часу для контролю за діяльністю підприємств.

Також цей закон виключає вимогу про обов’язкову реєстрацію іноземних інвестицій. Очікується, що ці зміни спростять залучення зарубіжних менеджерів та іноземних кваліфікованих працівників, що є необхідним на перших етапах розвитку підприємств із іноземними інвестиціями в Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: