fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

3D в 2D: YouTube представив новий формат відеозйомки

3D v 2D: YouTube predstavyv novyj format videozjomky
Найбільший відеохостинг світу має намір змінити уявлення користувачів про віртуальну реальність та відео в форматі VR. Компанія YouTube презентувала розробку нового формату відеороликів під назвою VR180. Основна мета — дати змогу створювати універсальний контент із високою якістю без потреби купувати надскладне чи дороге обладнання для зйомки у традиційних VR-форматах
Najbiľšyj videohostyng svitu maje namir zminyty ujavlennja korystuvačiv pro virtuaľnu reaľnisť ta video v formati VR. Kompanija YouTube prezentuvala rozrobku novogo formatu videorolykiv pid nazvoju VR180. Osnovna meta — daty zmogu stvorjuvaty universaľnyj kontent iz vysokoju jakistju bez potreby kupuvaty nadskladne čy doroge obladnannja dlja zjomky u tradycijnyh VR-formatah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На кого спрямовано новий формат. Видеозаписи в VR180 будуть спрямовані на збереження високої якості відео та звуку на мобільних та настільних пристроях у поєднанні із мультиплатформенністю та безперервністю перегляду. Компанія обіцяє однакові враження від використання для перегляду окулярів Cardboard, системи Daydream та PSVR. При цьому картинка буде стереоскопічною. Близько розташовані об’єкти будуть видаватися близькими, далеко розташовані — віддаленими (так, як ми їх бачимо в реальності). Також VR180 буде доступний для творців прямих трансляцій — щоби прихильники та медіаперсони були поруч за допомогою віртуальної реальності. Додаткова перевага для тих, хто створює відеоконтент — у можливості знімати швидко і так, як це вони зазвичай роблять за допомогою звичайної камери без підтримки 3D чи VR. У планах також є надання можливості редагування відеозаписів у новому форматі за допомогою звичних інструментів на кшталт Adobe Premiere Pro. Команда YouTube обіцяє, щонавіть влоги та музичні кліпи можна буде знімати, редагувати та публікувати без проблем у цьому новому форматі віртуальної відеореальності. Які плани має YouTube стосовно нового контенту. Однією підтримкою форматів та спрощеним редагуванням в YouTube не обмежаться. Проект Daydream вже почав співпрацю із кількома виробниками відеокамер. Мета — випустити залізо, оптимізоване для зйомки у форматі VR180. Ці камери будуть орієнтовані не лише на професійних відеоблогерів чи режисерів та операторів. Цільова аудиторія — всі, хто хоче знімати відеоролики із використанням технологій віртуальної реальності та стереоскопічної картинки. Першими моделями таких камер стануть рішення від YI, Lenovo та LG — серійні зразки в продажу можна буде побачити вже взимку 2017-2018. Для інших виробників відкрито програму сертифікації, і серед партнерів цієї програми —  Z CAM. Бажаючі дізнатися подробиці чи сертифікувати свій продукт для роботи із новим відеоформатом можуть стежити за оновленнями на сторінці проекту. Також верифіковані автори відеоконтенту і топові влоґери можуть вже подати заявку на отримання тестових зразків камер із підтримкою VR180 — для цього потрібно звернутися в один із центрів YouTube Spaces.
Реклама 👇 Замовити

На кого спрямовано новий формат

Видеозаписи в VR180 будуть спрямовані на збереження високої якості відео та звуку на мобільних та настільних пристроях у поєднанні із мультиплатформенністю та безперервністю перегляду. Компанія обіцяє однакові враження від використання для перегляду окулярів Cardboard, системи Daydream та PSVR. При цьому картинка буде стереоскопічною. Близько розташовані об’єкти будуть видаватися близькими, далеко розташовані — віддаленими (так, як ми їх бачимо в реальності). Також VR180 буде доступний для творців прямих трансляцій — щоби прихильники та медіаперсони були «поруч» за допомогою віртуальної реальності.

Додаткова перевага для тих, хто створює відеоконтент — у можливості знімати швидко і так, як це вони зазвичай роблять за допомогою звичайної камери без підтримки 3D чи VR. У планах також є надання можливості редагування відеозаписів у новому форматі за допомогою звичних інструментів на кшталт Adobe Premiere Pro. Команда YouTube обіцяє, щонавіть влоги та музичні кліпи можна буде знімати, редагувати та публікувати без проблем у цьому новому форматі віртуальної відеореальності.

Які плани має YouTube стосовно нового контенту

Однією підтримкою форматів та спрощеним редагуванням в YouTube не обмежаться. Проект Daydream вже почав співпрацю із кількома виробниками відеокамер. Мета — випустити «залізо», оптимізоване для зйомки у форматі VR180. Ці камери будуть орієнтовані не лише на професійних відеоблогерів чи режисерів та операторів. Цільова аудиторія — всі, хто хоче знімати відеоролики із використанням технологій віртуальної реальності та стереоскопічної «картинки».

Першими моделями таких камер стануть рішення від YI, Lenovo та LG — серійні зразки в продажу можна буде побачити вже взимку 2017-2018. Для інших виробників відкрито програму сертифікації, і серед партнерів цієї програми —  Z CAM. Бажаючі дізнатися подробиці чи сертифікувати свій продукт для роботи із новим відеоформатом можуть стежити за оновленнями на сторінці проекту. Також верифіковані автори відеоконтенту і топові влоґери можуть вже подати заявку на отримання тестових зразків камер із підтримкою VR180 — для цього потрібно звернутися в один із центрів YouTube Spaces.

Теґи: VR, YouTube
Джерело: блог YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Вже працюємо над реалізацією цієї технології в Україні 😉

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: