fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції

Kanadci investujuť u proekt Nikopoľśkoї sonjačnoї stanciї
Протягом літа в Нікополі буде встановлено понад 31 тис панелей потужністю 0,32 кВт кожна. На СЕС будуть використовуватися панелі, вироблені в Китаї за європейською технологією
Protjagom lita v Nikopoli bude vstanovleno ponad 31 tys panelej potužnistju 0,32 kVt kožna. Na SES buduť vykorystovuvatysja paneli, vyrobleni v Kytaї za jevropejśkoju tehnologijeju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія TIU Canada Ltd. почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі і інвестує в обєкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року. Канадці готові підтримати проект. Деталі проекту Нікопольської СЕС, в яку інвестують канадці. Це перша найбільша інвестиція в українську економіку з моменту підписання угоди про вільну торгівлю України і Канади. Територія, на якій буде споруджено сонячна електростанція, займає площу 17,5 га. Ця ділянка землі не використовувалася місцевим феросплавним заводом, який знаходився в комунальній власності міста. На підставі договору землю надали в оренду. Планується, що протягом літа тут буде встановлено близько 31 250 панелей потужністю 0,32 кВт кожна. В Нікополь на відкриття будівництва СЕС з Канади особисто прибув Майкл Юркович, президент компанії Refraction Asset Management (RAM), яка стала інвестором проекту будівництва СЕС. Це початок великого проекту, який повинен підтримати місто Нікополь і всю область, як в економічному плані, так і в плані розвитку спільних проектів співпраці між українськими та канадськими громадами.. Майкл Юркович. . Право забити першу стійку для майбутньої станції було надано міському голові Нікополя Андрію Фісаку і президенту компанії Майклу Юрковичу. За традицією та в знак плідної співпраці всередину деталі були закладені дві українські монети. Наразі ведуться роботи з підготовки документів та підбору земельних ділянок під будівництво.
Реклама 👇 Замовити

Компанія «TIU Canada Ltd.» почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі і інвестує в об’єкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року. Канадці готові підтримати проект.

Деталі проекту Нікопольської СЕС, в яку інвестують канадці

Це перша найбільша інвестиція в українську економіку з моменту підписання угоди про вільну торгівлю України і Канади. Територія, на якій буде споруджено сонячна електростанція, займає площу 17,5 га. Ця ділянка землі не використовувалася місцевим феросплавним заводом, який знаходився в комунальній власності міста. На підставі договору землю надали в оренду. Планується, що протягом літа тут буде встановлено близько 31 250 панелей потужністю 0,32 кВт кожна.

В Нікополь на відкриття будівництва СЕС з Канади особисто прибув Майкл Юркович, президент компанії «Refraction Asset Management» (RAM), яка стала інвестором проекту будівництва СЕС.

Це початок великого проекту, який повинен підтримати місто Нікополь і всю область, як в економічному плані, так і в плані розвитку спільних проектів співпраці між українськими та канадськими громадами.

Майкл Юркович

Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції 1

Право забити першу стійку для майбутньої станції було надано міському голові Нікополя Андрію Фісаку і президенту компанії Майклу Юрковичу. За традицією та в знак плідної співпраці всередину деталі були закладені дві українські монети. Наразі ведуться роботи з підготовки документів та підбору земельних ділянок під будівництво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: