Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції

Kanadci investujuť u proekt Nikopoľśkoї sonjačnoї stanciї

Протягом літа в Нікополі буде встановлено понад 31 тис панелей потужністю 0,32 кВт кожна. На СЕС будуть використовуватися панелі, вироблені в Китаї за європейською технологією
Protjagom lita v Nikopoli bude vstanovleno ponad 31 tys panelej potužnistju 0,32 kVt kožna. Na SES buduť vykorystovuvatysja paneli, vyrobleni v Kytaї za jevropejśkoju tehnologijeju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія TIU Canada Ltd. почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі і інвестує в обєкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року. Канадці готові підтримати проект. Деталі проекту Нікопольської СЕС, в яку інвестують канадці. Це перша найбільша інвестиція в українську економіку з моменту підписання угоди про вільну торгівлю України і Канади. Територія, на якій буде споруджено сонячна електростанція, займає площу 17,5 га. Ця ділянка землі не використовувалася місцевим феросплавним заводом, який знаходився в комунальній власності міста. На підставі договору землю надали в оренду. Планується, що протягом літа тут буде встановлено близько 31 250 панелей потужністю 0,32 кВт кожна. В Нікополь на відкриття будівництва СЕС з Канади особисто прибув Майкл Юркович, президент компанії Refraction Asset Management (RAM), яка стала інвестором проекту будівництва СЕС. Право забити першу стійку для майбутньої станції було надано міському голові Нікополя Андрію Фісаку і президенту компанії Майклу Юрковичу. За традицією та в знак плідної співпраці всередину деталі були закладені дві українські монети. Наразі ведуться роботи з підготовки документів та підбору земельних ділянок під будівництво.
Реклама 👇 Замовити

Компанія «TIU Canada Ltd.» почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі і інвестує в об’єкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року. Канадці готові підтримати проект.

Деталі проекту Нікопольської СЕС, в яку інвестують канадці

Це перша найбільша інвестиція в українську економіку з моменту підписання угоди про вільну торгівлю України і Канади. Територія, на якій буде споруджено сонячна електростанція, займає площу 17,5 га. Ця ділянка землі не використовувалася місцевим феросплавним заводом, який знаходився в комунальній власності міста. На підставі договору землю надали в оренду. Планується, що протягом літа тут буде встановлено близько 31 250 панелей потужністю 0,32 кВт кожна.

В Нікополь на відкриття будівництва СЕС з Канади особисто прибув Майкл Юркович, президент компанії «Refraction Asset Management» (RAM), яка стала інвестором проекту будівництва СЕС.

Це початок великого проекту, який повинен підтримати місто Нікополь і всю область, як в економічному плані, так і в плані розвитку спільних проектів співпраці між українськими та канадськими громадами.

Майкл Юркович

Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції 1

Право забити першу стійку для майбутньої станції було надано міському голові Нікополя Андрію Фісаку і президенту компанії Майклу Юрковичу. За традицією та в знак плідної співпраці всередину деталі були закладені дві українські монети. Наразі ведуться роботи з підготовки документів та підбору земельних ділянок під будівництво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: