fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Бобри оцінять»: Безпаперовий документообіг «Папка24» стає open-source

«Bobry ocinjať»: Bezpaperovyj dokumentoobig «Papka24» staje open-source
Колишній топ-менеджер «Приватбанку» Дмитро Дубілет оголосив про те, що сервіс «Папка24» надалі стане open-source проектом і може використовуватися усіма бажаючими на власний розсуд для організації систем документообігу на підприємства хта в компаніях
Kolyšnij top-menedžer «Pryvatbanku» Dmytro Dubilet ogolosyv pro te, ščo servis «Papka24» nadali stane open-source proektom i može vykorystovuvatysja usima bažajučymy na vlasnyj rozsud dlja organizaciї system dokumentoobigu na pidpryjemstva hta v kompanijah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дмитро Дубілет нагадав, що у 2016 році запустив проект Папка24, котрий можна вважати першим українським сервісом для швидкого обміну документами між приватними особами та компаніями без потреби роздруковувати, готувати паперові договори та мокрі печатки й підписи. — Фактично ми схрестили Gmail та українську систему електронного цифрового підпису.. Дмитро Дубілет. . Чому змінюються умови надання Папки24. Від початку проект було задумано як соціальний, аби завдати удару паперовій бюрократії. Після націоналізації Приватбанку Дубілет виявився власником торгівельної марки та авторських прав на програмний код Папки24. Замість закрити проект колишній топ-менеджер (зараз команда займається новим банком без карток) вирішив перетворити проект на open-source — і надати право використання будь-яким установам на їхній розсуд. — Електронні документи — це не просто питання зручності. Якщо бодай половина документів перейде в електронний вигляд, то позитивний економічний ефект для України вимірювався би процентами ВВП. До біса папірці! Бобри оцінять!. . . Як можна використовувати в подальшому Папку24. За словами Дубілета, будь-яка організація чи приватна особа зможе завантажити код папки24 і встановити на власних серверах — продукт можна буде брендувати та використовувати онлайн на власний розсуд і під власною маркою. Також окремо наголошується, що державні установи та компанії можуть не лише безкоштовно використовувати код сервісу, але й скористатися допомогою Дубілета та його колег на розгортання серверів та налаштування бізнес-процесів.
Реклама 👇 Замовити

Дмитро Дубілет нагадав, що у 2016 році запустив проект «Папка24», котрий можна вважати першим українським сервісом для швидкого обміну документами між приватними особами та компаніями без потреби роздруковувати, готувати паперові договори та «мокрі» печатки й підписи.

— Фактично ми схрестили Gmail та українську систему електронного цифрового підпису.

Дмитро Дубілет

Чому змінюються умови надання «Папки24»

Від початку проект було задумано як соціальний, аби завдати удару «паперовій» бюрократії. Після націоналізації «Приватбанку» Дубілет виявився власником торгівельної марки та авторських прав на програмний код «Папки24». Замість закрити проект колишній топ-менеджер (зараз команда займається новим банком без карток«Бобри оцінять»: Безпаперовий документообіг «Папка24» стає open-source 18 фактів про новий український банк без відділень) вирішив перетворити проект на open-source — і надати право використання будь-яким установам на їхній розсуд.

— Електронні документи — це не просто питання зручності. Якщо бодай половина документів перейде в електронний вигляд, то позитивний економічний ефект для України вимірювався би процентами ВВП. До біса папірці! Бобри оцінять!

Як можна використовувати в подальшому «Папку24»

За словами Дубілета, будь-яка організація чи приватна особа зможе завантажити код «папки24» і встановити на власних серверах — продукт можна буде брендувати та використовувати онлайн на власний розсуд і під власною маркою. Також окремо наголошується, що державні установи та компанії можуть не лише безкоштовно використовувати код сервісу, але й скористатися допомогою Дубілета та його колег на розгортання серверів та налаштування бізнес-процесів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: