fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Програма British Council запрошує митців до обмінів

Programa British Council zaprošuje mytciv do obminiv
До 30 червня митці можуть подати аплікаційну форму на участь в другому етапі програми мистецьких резиденцій SWAP. 4 найкращих художники з України проведуть до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року
Do 30 červnja mytci možuť podaty aplikacijnu formu na učasť v drugomu etapi programy mystećkyh rezydencij SWAP. 4 najkraščyh hudožnyky z Ukraїny proveduť do 45 dniv u rezydenciї v Liverpuli u veresni-žovtni 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале повідомили про запуск другого етапу програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine Artist Residency Programme. На часі дізнатися, що пропонує програма. Що включає програма мистецьких резиденцій SWAP. Програма мистецьких резиденцій SWAP об’єднує художників з України та Великобританії для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Також вона покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії. Функціонує програма разом з партнерами: Мистецький Арсенал, Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив, Сошенко 33, Єрмілов Центр, Харківська Муніципальна Галерея; та великобританськими Блюкоат, ФАКТ та Опен Ай Галерея. Кого шукають для другого етапу програми. 4 художників з України, охочих провести до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року; 4  художників з Великобританії, охочих провести до 45 днів в одній з партнерських інституцій програми резиденцій в Україні у серпні-вересні (Харків) та вересні-жовтні 2017 (Київ). Детальна інформація про програму резиденцій тут SWAP 2017. Взяти участь можна надіславши аплікаційну форму англійською мовою на [email protected] до 30 червня 2017 р.
Реклама 👇 Замовити

Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале повідомили про запуск другого етапу програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine Artist Residency Programme. На часі дізнатися, що пропонує програма.

Що включає програма мистецьких резиденцій SWAP

Програма мистецьких резиденцій SWAP об’єднує художників з України та Великобританії для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Також вона покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії.

Функціонує програма разом з партнерами: Мистецький Арсенал, Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив, Сошенко 33, Єрмілов Центр, Харківська Муніципальна Галерея; та великобританськими Блюкоат, ФАКТ та Опен Ай Галерея.

Кого шукають для другого етапу програми

  • 4 художників з України, охочих провести до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року;
  • 4  художників з Великобританії, охочих провести до 45 днів в одній з партнерських інституцій програми резиденцій в Україні у серпні-вересні (Харків) та вересні-жовтні 2017 (Київ).

Детальна інформація про програму резиденцій тут SWAP 2017. Взяти участь можна надіславши аплікаційну форму англійською мовою на [email protected] до 30 червня 2017 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: