Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Програма British Council запрошує митців до обмінів

Programa British Council zaprošuje mytciv do obminiv

До 30 червня митці можуть подати аплікаційну форму на участь в другому етапі програми мистецьких резиденцій SWAP. 4 найкращих художники з України проведуть до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року
Do 30 červnja mytci možuť podaty aplikacijnu formu na učasť v drugomu etapi programy mystećkyh rezydencij SWAP. 4 najkraščyh hudožnyky z Ukraїny proveduť do 45 dniv u rezydenciї v Liverpuli u veresni-žovtni 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале повідомили про запуск другого етапу програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine Artist Residency Programme. На часі дізнатися, що пропонує програма. Що включає програма мистецьких резиденцій SWAP. Програма мистецьких резиденцій SWAP об’єднує художників з України та Великобританії для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Також вона покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії. Функціонує програма разом з партнерами: Мистецький Арсенал, Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив, Сошенко 33, Єрмілов Центр, Харківська Муніципальна Галерея; та великобританськими Блюкоат, ФАКТ та Опен Ай Галерея. Кого шукають для другого етапу програми. 4 художників з України, охочих провести до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року; 4  художників з Великобританії, охочих провести до 45 днів в одній з партнерських інституцій програми резиденцій в Україні у серпні-вересні (Харків) та вересні-жовтні 2017 (Київ). Детальна інформація про програму резиденцій тут SWAP 2017. Взяти участь можна надіславши аплікаційну форму англійською мовою на [email protected] до 30 червня 2017 р.

Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале повідомили про запуск другого етапу програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine Artist Residency Programme. На часі дізнатися, що пропонує програма.

Що включає програма мистецьких резиденцій SWAP

Програма мистецьких резиденцій SWAP об’єднує художників з України та Великобританії для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Також вона покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії.

Функціонує програма разом з партнерами: Мистецький Арсенал, Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив, Сошенко 33, Єрмілов Центр, Харківська Муніципальна Галерея; та великобританськими Блюкоат, ФАКТ та Опен Ай Галерея.

Кого шукають для другого етапу програми

  • 4 художників з України, охочих провести до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року;
  • 4  художників з Великобританії, охочих провести до 45 днів в одній з партнерських інституцій програми резиденцій в Україні у серпні-вересні (Харків) та вересні-жовтні 2017 (Київ).

Детальна інформація про програму резиденцій тут SWAP 2017. Взяти участь можна надіславши аплікаційну форму англійською мовою на [email protected] до 30 червня 2017 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: