fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

PayPal модернізує перекази в будь-яку точку світу

PayPal modernizuje perekazy v buď-jaku točku svitu
P2P — це швидка і зручна система переказу коштів. Перебуваючи в будь-якій точці світу, ви зможете легко і швидко перевести гроші. Нещодавно у PayPal повідомили, що модернізують послугу P2P-платежів
P2P — ce švydka i zručna systema perekazu koštiv. Perebuvajučy v buď-jakij točci svitu, vy zmožete legko i švydko perevesty groši. Neščodavno u PayPal povidomyly, ščo modernizujuť poslugu P2P-plateživ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На тлі серйозної конкуренції з боку платіжної мережі Zelle, PayPal вирішив модернізувати свій сервіс P2P-переказів Venmo. Тепер користувачі зможуть перевести кошти на свої банківські рахунки за кілька хвилин. Як функціонуватиме послуга від PayPal. Зараз послуга знаходиться на стадії бета-тестуванні, але буде доступна всім користувачам в США протягом декількох місяців. Модернізація стала можливою в основному завдяки партнерству PayPal з компаніями-гігантами платіжної сфери Visa і Mastercard. Вартість послуги буде складати 25 центів за транзакцію. Для порівняння, за аналогічну послугу конкуруючий сервіс Square Cash стягує комісію в 1%. Конкуруюча платіжна мережа Zelle, запускається на ринку і тепер буде доступна в банківських додатках більше 30 фінансових установ. Окремий додаток запуститься в поточному році. Потенційним конкурентом також є Apple, який має намір впровадити послугу P2P-платежів в якості оновлення до своєї мобільної операційної системи. Раніше повідомлялося про те, що Google і PayPal спростять онлайн-шопінг з мобільних пристроїв. Користувачі Android Pay, які підєднали свої акаунти PayPal, скоро зможуть підтверджувати оплату покупок за допомогою відбитка пальця, коли роблять покупки з мобільних пристроїв в браузері Chrome.
Реклама 👇 Замовити

На тлі серйозної конкуренції з боку платіжної мережі Zelle, PayPal вирішив модернізувати свій сервіс P2P-переказів Venmo. Тепер користувачі зможуть перевести кошти на свої банківські рахунки за кілька хвилин.

Як функціонуватиме послуга від PayPal

Зараз послуга знаходиться на стадії бета-тестуванні, але буде доступна всім користувачам в США протягом декількох місяців. Модернізація стала можливою в основному завдяки партнерству PayPal з компаніями-гігантами платіжної сфери Visa і Mastercard. Вартість послуги буде складати 25 центів за транзакцію. Для порівняння, за аналогічну послугу конкуруючий сервіс Square Cash стягує комісію в 1%.

PayPal модернізує перекази в будь-яку точку світу 1

Конкуруюча платіжна мережа Zelle, запускається на ринку і тепер буде доступна в банківських додатках більше 30 фінансових установ. Окремий додаток запуститься в поточному році. Потенційним конкурентом також є Apple, який має намір впровадити послугу P2P-платежів в якості оновлення до своєї мобільної операційної системи.

Раніше повідомлялося про те, що Google і PayPal спростять онлайн-шопінг з мобільних пристроїв. Користувачі Android Pay, які під’єднали свої акаунти PayPal, скоро зможуть підтверджувати оплату покупок за допомогою відбитка пальця, коли роблять покупки з мобільних пристроїв в браузері Chrome.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: