fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouScan почала сертифікацію із соцмедіа-моніторингу

YouScan počala sertyfikaciju iz socmedia-monitoryngu
Компанія YouScan, яка займається моніторингом соціальних мереж, розпочала видачу сертифікатів партнера. Таку сертифікацію можна отримати, виконавши низку правил
Kompanija YouScan, jaka zajmajeťsja monitoryngom sociaľnyh merež, rozpočala vydaču sertyfikativ partnera. Taku sertyfikaciju možna otrymaty, vykonavšy nyzku pravyl
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відкрилася програма сертифікації агентств-партнерів і користувачів YouScan. Статус партнера надається терміном на рік, а щоби підтвердити його необхідно пройти повторне тестування. Що таке YouScan. Система моніторингу дозволяє без зайвих зусиль стежити за згадками брендів в соціальних мережах і онлайн-ЗМІ, знаходити цінні споживчі інсайти, реагувати на проблеми користувачів і аналізувати сприйняття продуктів і послуг споживачами. Хто може отримати сертифікат. Статус Сертифікований партнер присвоюється компаніям і кінцевим користувачам, які: працюють з YouScan на підставі договору понад рік; проводять якісний моніторинг за допомогою платформи і демонструють професіоналізм; використовують різноманітні інструменти і налаштування, швидко освоюють нові можливості; відвідують навчальні тренінги по системі і вебінари. Як отримати сертифікат?. Щоб отримати сертифікат необхідно пройти тестування з основ роботи в YouScan. Тест складається з 3 частин: Основи налаштування пошукових запитів і підготовка результатів моніторингу для аналізу; Робота зі згадками; Робота з аналітичними звітами. Для успішного отримання сертифікату необхідно набрати не менше 70 балів зі 100. По завершенню тестування ви зможете відразу подивитися правильні відповіді, а результати будуть відправлені на вказаний e-mail протягом тижня.
Реклама 👇 Замовити

Відкрилася програма сертифікації агентств-партнерів і користувачів YouScan. Статус партнера надається терміном на рік, а щоби підтвердити його необхідно пройти повторне тестування.

Що таке YouScan

Система моніторингу дозволяє без зайвих зусиль стежити за згадками брендів в соціальних мережах і онлайн-ЗМІ, знаходити цінні споживчі інсайти, реагувати на проблеми користувачів і аналізувати сприйняття продуктів і послуг споживачами.

Хто може отримати сертифікат

Статус «Сертифікований партнер» присвоюється компаніям і кінцевим користувачам, які:

  • працюють з YouScan на підставі договору понад рік;
  • проводять якісний моніторинг за допомогою платформи і демонструють професіоналізм;
  • використовують різноманітні інструменти і налаштування, швидко освоюють нові можливості;
  • відвідують навчальні тренінги по системі і вебінари.

Як отримати сертифікат?

Щоб отримати сертифікат необхідно пройти тестування з основ роботи в YouScan. Тест складається з 3 частин:

  • Основи налаштування пошукових запитів і підготовка результатів моніторингу для аналізу;
  • Робота зі згадками;
  • Робота з аналітичними звітами.

Для успішного отримання сертифікату необхідно набрати не менше 70 балів зі 100. По завершенню тестування ви зможете відразу подивитися правильні відповіді, а результати будуть відправлені на вказаний e-mailYouScan почала сертифікацію із соцмедіа-моніторингу 1Українським школярам пропонують безкоштовні онлайн-курси англійської протягом тижня.

Джерело: YouScan

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: