fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сервіс навігації з Нідерландів запускається в Україні

Servis navigaciї z Niderlandiv zapuskajeťsja v Ukraїni
Нідерландська компанія TomTom NV, яка виробляє навігатори та програмне забезпечення до них, оголосила про розширення покриття свого сервісу та початок роботи в Україні
Niderlandśka kompanija TomTom NV, jaka vyrobljaje navigatory ta programne zabezpečennja do nyh, ogolosyla pro rozšyrennja pokryttja svogo servisu ta počatok roboty v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Окрім України, TomTom також приходить у Литву, Естонію, Латвію, Хорватію і Румунію, а також в Оман, Катар, Бахрейн та Ізраїль. На часі дізнатися більше про новий сервіс. Що дадуть ці зміни. Розширення географічного покриття для сервісу TomTom Traffic в Східній Європі і на Близькому Сході буде допомогою для водіїв, підприємств та влади у покращенні управління потоком трафіку. Також компанія прагне підвищити безпеку дорожнього руху та послабити вплив надмірної кількості транспорту на навколишнє середовище — про це заявив віце-президент з розвитку бізнесу і бізнес-операцій TomTom Андреас Ервіґ. Загальне покриття сервісу після оновлення складатиме 64 країни. Що таке TomTom. TomTom Traffic пропонує свіжу інформацію про дорожні умови. Серед основних типів відображуваної інформації: пробки, дорожні роботи, нещасні випадки. Ця інформація може використовуватися водіями для пошуку оптимального напрямку руху та контролю трафіку. Також місцева влада на основі цих даних може оптимізувати маршрути громадського, вантажного та приватного транспорту.

Окрім України, TomTom також приходить у Литву, Естонію, Латвію, Хорватію і Румунію, а також в Оман, Катар, Бахрейн та Ізраїль. На часі дізнатися більше про новий сервіс.

Що дадуть ці зміни

Розширення географічного покриття для сервісу TomTom Traffic в Східній Європі і на Близькому Сході буде допомогою для водіїв, підприємств та влади у покращенні управління потоком трафікуСервіс навігації з Нідерландів запускається в Україні 1Навігатор Waze став доступний українською мовою. Також компанія прагне підвищити безпеку дорожнього руху та послабити вплив надмірної кількості транспорту на навколишнє середовище — про це заявив віце-президент з розвитку бізнесу і бізнес-операцій TomTom Андреас Ервіґ. Загальне покриття сервісу після оновлення складатиме 64 країни.

Сервіс навігації з Нідерландів запускається в Україні 2

Що таке TomTom

TomTom Traffic пропонує свіжу інформацію про дорожні умови. Серед основних типів відображуваної інформації:

  • пробки,
  • дорожні роботи,
  • нещасні випадки.

Ця інформація може використовуватися водіями для пошуку оптимального напрямку руху та контролю трафіку. Також місцева влада на основі цих даних може оптимізувати маршрути громадського, вантажного та приватного транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: