fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Завершено відбір в телеком-акселератор Radar Tech

Zaveršeno vidbir v telekom-akselerator Radar Tech
Radar Tech – це технологічний кластер, що об’єднує галузеві корпоративні акселератори. Цьогоріч організатори отримали 185 заявок від команд з усієї України. Цієї п'ятниці буде оголошено 30 півфіналістів
Radar Tech – ce tehnologičnyj klaster, ščo ob’jednuje galuzevi korporatyvni akseleratory. Cogorič organizatory otrymaly 185 zajavok vid komand z usijeї Ukraїny. Cijeї p'jatnyci bude ogološeno 30 pivfinalistiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завершено відбір в другий телеком-акселератор при підтримці Kyivstar в рамках Radar Tech. Цьогоріч було отримано 185 заявок від команд з усієї України, що в 1,5 рази більше, ніж минулого року. Що таке Radar Tech. Radar Tech – це технологічний кластер, що об’єднує галузеві корпоративні акселератори.  Він покликаний: об’єднати великий бізнес, стартапи, таланти, державу, навчальні заклади та наукові інститути; створити екосистему, яка сприятиме реалізації ідей, зростанню та розвитку секторів української економіки;ґ налагодити, розвивати та зміцнити зв’язки між учасниками ринку для досягнення загальних переваг; вирішити проблему відтоку мізків з української IT-сфери. Яким цьогоріч є Телеком-акселератор 2.0. Відомо, що цьогоріч організатори отримали 185 заявок від команд з усієї України, зокрема з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Вінниці та Одеси. Найбільш популярні напрямки, в яких працюють команди — рішення для взаємодії з користувачем та B2B-сервіси. Цікаво, що 30% стартапів прагнуть отримати експертні поради з розвитку бізнесу, та лише 6 команд потребує технічного супроводу. 75 стартапів подали заявки протягом останніх двох днів, а ще 5 — слізно просили прийняти реєстраційну форму після офіційного дедлайну.Цієї п’ятниці буде оголошено 30 півфіналістів. Ми на правильному шляху і команда змогла донести ідею. Результати першого набору трохи розтопили лід — довіра народжується в дії. Оскільки ми не даємо інвестицій, то вже зараз готові працювати з фондами — це потенційно вигідно для всіх сторін.. Макс Яковер. .
Реклама 👇 Замовити

Завершено відбір в другий телеком-акселератор при підтримці Kyivstar в рамках Radar Tech. Цьогоріч було отримано 185 заявок від команд з усієї України, що в 1,5 рази більше, ніж минулого року.

Що таке Radar Tech

Яким цьогоріч є Телеком-акселератор 2.0

Відомо, що цьогоріч організатори отримали 185 заявок від команд з усієї України, зокрема з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Вінниці та Одеси. Найбільш популярні напрямки, в яких працюють команди — рішення для взаємодії з користувачем та B2B-сервіси. Цікаво, що 30% стартапів прагнуть отримати експертні поради з розвитку бізнесу, та лише 6 команд потребує технічного супроводу. 75 стартапів подали заявки протягом останніх двох днів, а ще 5 — слізно просили прийняти реєстраційну форму після офіційного дедлайну.Цієї п’ятниці буде оголошено 30 півфіналістів.

Завершено відбір в телеком-акселератор Radar Tech 1

Ми на правильному шляху і команда змогла донести ідею. Результати першого набору трохи розтопили лід — довіра народжується в дії. Оскільки ми не даємо інвестицій, то вже зараз готові працювати з фондами — це потенційно вигідно для всіх сторін.

Макс Яковер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: