fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Закарпатті відкриють новий пункт пропуску

Na Zakarpatti vidkryjuť novyj punkt propusku
Відкриття пункту «Надьгодош — Велика Паладь» заплановано на весну 2018 року. Село Велика Паладь розташоване у Виноградівському районі Закарпатської області за 4 км від місця сходження кордонів України, Угорщини та Румунії
Vidkryttja punktu «Naďgodoš — Velyka Palaď» zaplanovano na vesnu 2018 roku. Selo Velyka Palaď roztašovane u Vynogradivśkomu rajoni Zakarpatśkoї oblasti za 4 km vid miscja shodžennja kordoniv Ukraїny, Ugorščyny ta Rumuniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий прикордонний пункт пропуску на Закарпатті між Україною та Угорщиною навесні 2018 року. Про це повідомив Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень. Анонсували старт пункту на весну 2018 року. На часі дізнатися більше про новий об’єкт для прикордонної інфраструктури. Де розташують новий пункт пропуску на Закарпатті. Під час круглого столу Угорський фактор у внутрішній політиці України заявили, що відкриття пункту Надьгодош — Велика Паладь заплановано на весну наступного року. Село Велика Паладь розташоване у Виноградівському районі Закарпатської області за 4 км від місця сходження кордонів України, Угорщини та Румунії і за 7км від траси М26, що веде до пункту пропуску Дяково — Халмеу на українсько-румунському кордоні. Посол наголосив на важливості розвитку прикордонної інфраструктури у звязку з отриманням Україною безвізового режиму з Європейським союзом. Туризм та кількість подорожей між нашими країнами зростає, потік людей все більше і більше. Наразі на кордоні, на жаль, не зовсім хороші умови.. Ерно Кешкень. Посол Угорщини в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Новий прикордонний пункт пропуску на Закарпатті між Україною та Угорщиною навесні 2018 року. Про це повідомив Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень. Анонсували старт пункту на весну 2018 року. На часі дізнатися більше про новий об’єкт для прикордонної інфраструктури.

Де розташують новий пункт пропуску на Закарпатті

Під час круглого столу Угорський фактор у внутрішній політиці України заявили, що відкриття пункту «Надьгодош — Велика Паладь» заплановано на весну наступного року. Село Велика Паладь розташоване у Виноградівському районі Закарпатської області за 4 км від місця сходження кордонів України, Угорщини та Румунії і за 7км від траси М26, що веде до пункту пропуску «Дяково — Халмеу» на українсько-румунському кордоні.

Посол наголосив на важливості розвитку прикордонної інфраструктури у зв’язку з отриманням Україною безвізового режиму з Європейським союзом.

Туризм та кількість подорожей між нашими країнами зростає, потік людей все більше і більше. Наразі на кордоні, на жаль, не зовсім хороші умови.

Ерно Кешкень, Посол Угорщини в Україні

Джерело: Hubs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: