На Закарпатті 2018 року відкриють новий пункт пропуску в Угорщину

Na Zakarpatti 2018 roku vidkryjuť novyj punkt propusku v Ugorščynu

Відкриття пункту «Надьгодош — Велика Паладь» заплановано на весну 2018 року. Село Велика Паладь розташоване у Виноградівському районі Закарпатської області за 4 км від місця сходження кордонів України, Угорщини та Румунії

Vidkryttja punktu «Naďgodoš — Velyka Palaď» zaplanovano na vesnu 2018 roku. Selo Velyka Palaď roztašovane u Vynogradivśkomu rajoni Zakarpatśkoї oblasti za 4 km vid miscja shodžennja kordoniv Ukraїny, Ugorščyny ta Rumuniї

Новий прикордонний пункт пропуску між Україною та Угорщиною навесні 2018 року, — повідомив Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень. Анонсували старт пункту на весну 2018 року.

Де розташують новий пункт пропуску до ЄС

Під час круглого столу Угорський фактор у внутрішній політиці України заявили, що відкриття пункту «Надьгодош — Велика Паладь» заплановано на весну наступного року. Село Велика Паладь розташоване у Виноградівському районі Закарпатської області за 4 км від місця сходження кордонів України, Угорщини та Румунії і за 7км від траси М26, що веде до пункту пропуску «Дяково — Халмеу» на українсько-румунському кордоні.

Посол наголосив на важливості розвитку прикордонної інфраструктури у зв’язку з отриманням Україною безвізового режиму з Європейським союзом.

Туризм та кількість подорожей між нашими країнами зростає, потік людей все більше і більше. Наразі на кордоні, на жаль, не зовсім хороші умови.

Ерно Кешкень, Посол Угорщини в Україні

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: