Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

День молоді в столиці: Фестиваль YouthDAY збирає гучну компанію

Deń molodi v stolyci: Festyvaľ YouthDAY zbyraje gučnu kompaniju

24 червня Маріїнський парк перетвориться на найбільшу платформу для спілкування та єднання молоді. Організатори зазначають, що на YouthDAY буде безліч локацій та розваг
24 červnja Mariїnśkyj park peretvoryťsja na najbiľšu platformu dlja spilkuvannja ta jednannja molodi. Organizatory zaznačajuť, ščo na YouthDAY bude bezlič lokacij ta rozvag
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вперше на День молоді в Києві відбудеться YouthDAY — найбільший фестиваль молодіжних ініціатив. 24 червня у Маріїнському парку створять найбільшу платформу для спілкування та єднання молоді. Що відбудеться в рамках фестивалю Організатори зазначають, що на YouthDAY буде безліч локацій та розваг: гучний концерт; виступи відомих поетів та лекторів; ігрові та спортивні зони; експозиції сучасних художників; майстер-класи та тренінги; фудкорт; алея молодіжних та громадських організацій; кінопоказ на пуфах Організовує фестиваль молодь спільно з Київським молодіжним центром, Управлінням молоді та спорту, за підтрики Міністерства молоді та спорту України.

Вперше на День молоді в Києві відбудеться YouthDAY — найбільший фестиваль молодіжних ініціатив. 24 червня у Маріїнському парку створять найбільшу платформу для спілкування та єднання молоді.

Що відбудеться в рамках фестивалю

Організатори зазначають, що на YouthDAY буде безліч локацій та розваг:

  • гучний концерт;
  • виступи відомих поетів та лекторів;
  • ігрові та спортивні зони;
  • експозиції сучасних художників;
  • майстер-класи та тренінги;
  • фудкорт;
  • алея молодіжних та громадських організацій;
  • кінопоказ на пуфах

Організовує фестиваль молодь спільно з Київським молодіжним центром, Управлінням молоді та спорту, за підтрики Міністерства молоді та спорту України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: