fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Закарпаття отримало нову міжнародну велодоріжку

Zakarpattja otrymalo novu mižnarodnu velodorižku
Кошицький край Словаччини рапортує про завершення проекту із будівництва велодоріжок вартістю 239 тис євро, який було профінансовано норвезьким фондом
Košyćkyj kraj Slovaččyny raportuje pro zaveršennja proektu iz budivnyctva velodorižok vartistju 239 tys jevro, jakyj bulo profinansovano norveźkym fondom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інформація про нову велодоріжку була оприлюднена очільницею проекту будівництва велосипедних доріг Адріаною Шебешовою, яка зазначила, що реалізація тривала 11 місяців у Кошицькому та Прешовському краях, а також на території Закарпатської області України. Аби її побачити, варто вирушити на Закарпаття. Хто став партнерами проекту для Закарпаття. Ініціативу реалізовано низкою організацій Словаччини, а також за участі Київської Асоціації велосипедистів. Загалом даний проект є частиною великого європейського маршруту, який має з’єднати велодоріжкою норвезьке місто Нордкап із грецькими Афінами. Що варто знати про нову міжнародну велодоріжку. Маршрут становить близько 6 тис км, а його частина проходить через східну Словаччину. Сполучається цей маршрут із Закарпатським регіоном у районі Ублі.
Реклама 👇 Замовити

Інформація про нову велодоріжку була оприлюднена очільницею проекту будівництва велосипедних доріг Адріаною Шебешовою, яка зазначила, що реалізація тривала 11 місяців у Кошицькому та Прешовському краях, а також на території Закарпатської області України. Аби її побачити, варто вирушити на Закарпаття.

Хто став партнерами проекту для Закарпаття

Ініціативу реалізовано низкою організацій СловаччиниЗакарпаття отримало нову міжнародну велодоріжку 1Дунайська Долина замість Кремнієвої — стартап-можливості Словаччини, а також за участі Київської Асоціації велосипедистів. Загалом даний проект є частиною великого європейського маршруту, який має з’єднати велодоріжкою норвезьке місто Нордкап із грецькими Афінами.

Що варто знати про нову міжнародну велодоріжку

Маршрут становить близько 6 тис км, а його частина проходить через східну Словаччину. Сполучається цей маршрут із Закарпатським регіоном у районі Ублі.

Джерело: Mukachevo.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: