Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За житло треба сплатити податок до 28 серпня

Za žytlo treba splatyty podatok do 28 serpnja

Листи від податкової отримають не всі власники житла, а лише ті, хто проживає в квартирі площею понад 60 м² або в приватному будинку із площею понад 120 м². Підставою для сплати податку на нерухомість може бути тільки лист-повідомлення від органів ДФС
Lysty vid podatkovoї otrymajuť ne vsi vlasnyky žytla, a lyše ti, hto prožyvaje v kvartyri ploščeju ponad 60 m² abo v pryvatnomu budynku iz ploščeju ponad 120 m². Pidstavoju dlja splaty podatku na neruhomisť može buty tiľky lyst-povidomlennja vid organiv DFS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сплатити податок на житло за минулий рік мають власники квартир площею понад 60 м² і будинки понад 120 м². Також це поширюється на власників будинків і квартир, сумарна площа яких перевищує 180 м². Хто і коли отримає платіжки на житло від ДФС. Платіжки від Державної фіскальної служби прийдуть до 1 липня 2017 року. Їх отримають не всі власники вищезгаданого житла, адже Державний реєстр майнових прав заповнений тільки на 25%. Про це розповівє глава Всеукраїнської асоціації БТІ Дмитро Павленко. У список потрапили дані про угоди, які були проведені після 1 січня 2013 року. Деякі українці самостійно приносили документи в реєстраційну службу і вносили інформацію про своє майно в електронну базу даних. Зазначається, що підставою для сплати податку на нерухомість може бути тільки лист-повідомлення від органів ДФС, які почнуть розсилати на наступному тижні. Власники квартир, які отримали листи щастя, повинні будуть заплатити податки до 28 серпня. Інакше їм загрожує штраф у розмірі 10-20% від суми податку.
Реклама 👇 Замовити

Сплатити податок на житло за минулий рік мають власники квартир площею понад 60 м² і будинки понад 120 м². Також це поширюється на власників будинків і квартир, сумарна площа яких перевищує 180 м².

Хто і коли отримає платіжки на житло від ДФС

Платіжки від Державної фіскальної служби прийдуть до 1 липня 2017 року. Їх отримають не всі власники вищезгаданого житла, адже Державний реєстр майнових прав заповнений тільки на 25%. Про це розповівє глава Всеукраїнської асоціації БТІ Дмитро Павленко. У список потрапили дані про угоди, які були проведені після 1 січня 2013 року. Деякі українці самостійно приносили документи в реєстраційну службу і вносили інформацію про своє майно в електронну базу даних. Зазначається, що підставою для сплати податку на нерухомість може бути тільки лист-повідомлення від органів ДФС, які почнуть розсилати на наступному тижні.

Власники квартир, які отримали «листи щастя», повинні будуть заплатити податки до 28 серпня. Інакше їм загрожує штраф у розмірі 10-20% від суми податку.

Джерело: ZIK

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: