fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За житло треба сплатити податок до 28 серпня

Za žytlo treba splatyty podatok do 28 serpnja
Листи від податкової отримають не всі власники житла, а лише ті, хто проживає в квартирі площею понад 60 м² або в приватному будинку із площею понад 120 м². Підставою для сплати податку на нерухомість може бути тільки лист-повідомлення від органів ДФС
Lysty vid podatkovoї otrymajuť ne vsi vlasnyky žytla, a lyše ti, hto prožyvaje v kvartyri ploščeju ponad 60 m² abo v pryvatnomu budynku iz ploščeju ponad 120 m². Pidstavoju dlja splaty podatku na neruhomisť može buty tiľky lyst-povidomlennja vid organiv DFS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сплатити податок на житло за минулий рік мають власники квартир площею понад 60 м² і будинки понад 120 м². Також це поширюється на власників будинків і квартир, сумарна площа яких перевищує 180 м². Хто і коли отримає платіжки на житло від ДФС. Платіжки від Державної фіскальної служби прийдуть до 1 липня 2017 року. Їх отримають не всі власники вищезгаданого житла, адже Державний реєстр майнових прав заповнений тільки на 25%. Про це розповівє глава Всеукраїнської асоціації БТІ Дмитро Павленко. У список потрапили дані про угоди, які були проведені після 1 січня 2013 року. Деякі українці самостійно приносили документи в реєстраційну службу і вносили інформацію про своє майно в електронну базу даних. Зазначається, що підставою для сплати податку на нерухомість може бути тільки лист-повідомлення від органів ДФС, які почнуть розсилати на наступному тижні. Власники квартир, які отримали листи щастя, повинні будуть заплатити податки до 28 серпня. Інакше їм загрожує штраф у розмірі 10-20% від суми податку.
Реклама 👇 Замовити

Сплатити податок на житло за минулий рік мають власники квартир площею понад 60 м² і будинки понад 120 м². Також це поширюється на власників будинків і квартир, сумарна площа яких перевищує 180 м².

Хто і коли отримає платіжки на житло від ДФС

Платіжки від Державної фіскальної служби прийдуть до 1 липня 2017 року. Їх отримають не всі власники вищезгаданого житла, адже Державний реєстр майнових прав заповнений тільки на 25%. Про це розповівє глава Всеукраїнської асоціації БТІ Дмитро Павленко. У список потрапили дані про угоди, які були проведені після 1 січня 2013 року. Деякі українці самостійно приносили документи в реєстраційну службу і вносили інформацію про своє майно в електронну базу даних. Зазначається, що підставою для сплати податку на нерухомість може бути тільки лист-повідомлення від органів ДФС, які почнуть розсилати на наступному тижні.

Власники квартир, які отримали «листи щастя», повинні будуть заплатити податки до 28 серпня. Інакше їм загрожує штраф у розмірі 10-20% від суми податку.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Джерело: ZIK

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: