Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За плечима не носити: Міносвіти забезпечить школярів електронними підручниками

Za plečyma ne nosyty: Minosvity zabezpečyť školjariv elektronnymy pidručnykamy

У Міносвіти зазначили, що електронні підручники дозволяють краще контролювати роботу школяра. Книги будуть мультимедійними та інтерактивними, а також можуть бути доступними на багатьох ґаджетах одночасно
U Minosvity zaznačyly, ščo elektronni pidručnyky dozvoljajuť krašče kontroljuvaty robotu školjara. Knygy buduť muľtymedijnymy ta interaktyvnymy, a takož možuť buty dostupnymy na bagaťoh ğadžetah odnočasno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство освіти і науки України вирішило запровадити електронні підручники з інтерактивними завданнями і мультимедійними додатками для школярів. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Особливості мультимедійного навчання У Міносвіти зазначили, що електронні підручники дозволяють краще контролювати роботу школяра. Обіцяють, що вони будуть мультимедійними та інтерактивними, а також можуть бути доступними на багатьох ґаджетах одночасно. Така форма навчальних матеріалів значно дешевша за паперову.

Міністерство освіти і науки України вирішило запровадити електронні підручники з інтерактивними завданнями і мультимедійними додатками для школярів. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Особливості мультимедійного навчання

У Міносвіти зазначили, що електронні підручники дозволяють краще контролювати роботу школяра. Обіцяють, що вони будуть мультимедійними та інтерактивними, а також можуть бути доступними на багатьох ґаджетах одночасно. Така форма навчальних матеріалів значно дешевша за паперову.

Ми вже рухаємся у напрямку переходу на електронні підручники. Відтепер видавництва обов’язково надаватимуть МОН електронну версію підручника, але цього недостатньо — маємо працювати над мультимедійними додатками, що є в таких підручниках у більшості цивілізованих країн світу. Є навіть держави, що не закуповують паперові підручники — виключно електроні.

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: