Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Додаток зв’яже туристів та місцевих жителів Білорусі

Dodatok zv'jaže turystiv ta miscevyh žyteliv Bilorusi

Сервіс Bring Me Gift дозволяє познайомити мандрівників і місцевих жителів. Останні можуть пропонувати зняти квартиру, здати машину в оренду, зустріти зарубіжного гостя в аеропорту, нагодувати його обідом й інші послуги
Servis Bring Me Gift dozvoljaje poznajomyty mandrivnykiv i miscevyh žyteliv. Ostanni možuť proponuvaty znjaty kvartyru, zdaty mašynu v orendu, zustrity zarubižnogo gostja v aeroportu, nagoduvaty jogo obidom j inši poslugy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Білоруські розробники створили додаток Bring Me Gift, завдяки якому туристи можуть знайти в іншій країні житло, їжу, гіда й інші послуги. Як функціонує додаток. Як відзначають розробники, вони об’єднали функції різних туристичних сервісів у одній програмі. Bring Me Gift дозволяє зв’язати мандрівників і місцевих жителів. Останні можуть пропонувати зняти квартиру, здати машину в оренду, зустріти зарубіжного гостя в аеропорту, нагодувати його обідом й інші послуги. Відпочиваючий отримає все це безкоштовно, пообіцявши натомість свою допомогу. Наприклад, він може провезти через кордон потрібні місцевим жителям товари. Традиційна оплата грошима також фунціонуватиме в додатку. Для цього потрібно буде вибрати відповідний розділ.
Реклама 👇 Замовити

Білоруські розробники створили додаток Bring Me Gift, завдяки якому туристи можуть знайти в іншій країні житло, їжу, гіда й інші послуги.

Як функціонує додаток

Як відзначають розробники, вони об’єднали функції різних туристичних сервісів у одній програмі. Bring Me Gift дозволяє зв’язати мандрівників і місцевих жителів. Останні можуть пропонувати зняти квартиру, здати машину в оренду, зустріти зарубіжного гостя в аеропорту, нагодувати його обідом й інші послуги. Відпочиваючий отримає все це безкоштовно, пообіцявши натомість свою допомогу. Наприклад, він може провезти через кордон потрібні місцевим жителям товари. Традиційна оплата грошима також фунціонуватиме в додатку. Для цього потрібно буде вибрати відповідний розділ.

BringMeGift — це програма, яка дозволяє туристам, місцевим жителям та компаніям торгувати і заробляти гроші. Кожен подорожуючий може скористатися відповідним пошуком, а місцеві можуть запропонувати такі послуги, як проживання, оренда автомобілів, гід, трансфер, харчування, розваги.

Теґи: туризм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: