fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Додаток зв’яже туристів та місцевих жителів Білорусі

Dodatok zv'jaže turystiv ta miscevyh žyteliv Bilorusi
Сервіс Bring Me Gift дозволяє познайомити мандрівників і місцевих жителів. Останні можуть пропонувати зняти квартиру, здати машину в оренду, зустріти зарубіжного гостя в аеропорту, нагодувати його обідом й інші послуги
Servis Bring Me Gift dozvoljaje poznajomyty mandrivnykiv i miscevyh žyteliv. Ostanni možuť proponuvaty znjaty kvartyru, zdaty mašynu v orendu, zustrity zarubižnogo gostja v aeroportu, nagoduvaty jogo obidom j inši poslugy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Білоруські розробники створили додаток Bring Me Gift, завдяки якому туристи можуть знайти в іншій країні житло, їжу, гіда й інші послуги. Як функціонує додаток. Як відзначають розробники, вони об’єднали функції різних туристичних сервісів у одній програмі. Bring Me Gift дозволяє зв’язати мандрівників і місцевих жителів. Останні можуть пропонувати зняти квартиру, здати машину в оренду, зустріти зарубіжного гостя в аеропорту, нагодувати його обідом й інші послуги. Відпочиваючий отримає все це безкоштовно, пообіцявши натомість свою допомогу. Наприклад, він може провезти через кордон потрібні місцевим жителям товари. Традиційна оплата грошима також фунціонуватиме в додатку. Для цього потрібно буде вибрати відповідний розділ. BringMeGift — це програма, яка дозволяє туристам, місцевим жителям та компаніям торгувати і заробляти гроші. Кожен подорожуючий може скористатися відповідним пошуком, а місцеві можуть запропонувати такі послуги, як проживання, оренда автомобілів, гід, трансфер, харчування, розваги.. Bringmegift. .
Реклама 👇 Замовити

Білоруські розробники створили додаток Bring Me Gift, завдяки якому туристи можуть знайти в іншій країні житло, їжу, гіда й інші послуги.

Як функціонує додаток

Як відзначають розробники, вони об’єднали функції різних туристичних сервісів у одній програмі. Bring Me Gift дозволяє зв’язати мандрівників і місцевих жителів. Останні можуть пропонувати зняти квартиру, здати машину в оренду, зустріти зарубіжного гостя в аеропорту, нагодувати його обідом й інші послуги. Відпочиваючий отримає все це безкоштовно, пообіцявши натомість свою допомогу. Наприклад, він може провезти через кордон потрібні місцевим жителям товари. Традиційна оплата грошима також фунціонуватиме в додатку. Для цього потрібно буде вибрати відповідний розділ.

BringMeGift — це програма, яка дозволяє туристам, місцевим жителям та компаніям торгувати і заробляти гроші. Кожен подорожуючий може скористатися відповідним пошуком, а місцеві можуть запропонувати такі послуги, як проживання, оренда автомобілів, гід, трансфер, харчування, розваги.

Теґи: туризм
Джерело: Закон і Бізнес

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: