fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Остання Барикада» благодійності: NFC-термінал у київському ресторані допомагатиме дітям

«Ostannja Barykada» blagodijnosti: NFC-terminal u kyїvśkomu restorani dopomagatyme ditjam
Ресторан «Остання Барикада» спільно з Agency 21, Центром соціальних ініціатив майбутнього та Фондом «Blago.art» встановила благодійний термінал NFC Donation Box. Мета проекту — допомога дітям із онкологічними захворюваннями з усієї України. Надходження та витрати коштів транслюються в режимі реального часу на дисплеї — тож така безготівкова благодійність не тільки оперативна, а й абсолютно прозора
Restoran «Ostannja Barykada» spiľno z Agency 21, Centrom sociaľnyh iniciatyv majbutńogo ta Fondom «Blago.art» vstanovyla blagodijnyj terminal NFC Donation Box. Meta proektu — dopomoga ditjam iz onkologičnymy zahvorjuvannjamy z usijeї Ukraїny. Nadhodžennja ta vytraty koštiv transljujuťsja v režymi reaľnogo času na dyspleї — tož taka bezgotivkova blagodijnisť ne tiľky operatyvna, a j absoljutno prozora
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для того, щоби долучитися, достатньо торкнутись карткою Visa або MasterCard до терміналу – і 50 грн з вашого рахунку будуть перераховані проектові Діти проти раку. Цією ініціативою реалізацією займається Центр соціальних ініціатив майбутнього, починаючи з 2012 року. На часі дізнатися про те, як NFC допомагає реалізувати благодійний проект у столиці. Як виникла ідея проекту. Євген Глузов. Творець NFC Donation Box та CEO компанії Agency 21, каже, що ідея створення NFC Donation BOX виникла влітку 2016 року: — Я хотів створити рішення, яке давало б людям можливість швидко та захищено брати участь у громадських проектах за допомогою сучасних технологій оплати. Уявіть, ви йдете по сучасному торгівельному центру, де можете бачити мультимедійні вітрини, сканери QR-кодів, технології VR та інші цікаві інноваційні рішення, та поряд із всім цим технологічним ансамблем стоїть пластикова коробка для збору коштів. В мене завжди виникає асоціація, що пластикова коробка для збору коштів — як людина із середньовіччя, яка опинилася у центрі сучасного технологічного міста.. . . Перспективи безготівкової мобільної благодійності. Перший прототип технології було презентовано у грудні 2016 року. Зараз такий спосіб переказу благодійних коштів вдосконалюється. За словами розробників, Україна є перспективним ринком для розвитку безконтактних платежів, в томи числі — благодійних. На підтвердження своїх слів вони наводять статистику НБУ, за якою у 2017 році кожна 6 транзакція, проведена через картку Visa або MasterCard, є безконтактною. Гарні перспективи цих технологій і в країнах-сусідах. Так, у Польщі понад 80% виданих карток Visa або MasterCard мають функцію безконтактної оплати. Чому обрано цей заклад. Рішення щодо встановлення терміналу пояснив Дмитро Борисов, власник та бренд-шеф Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова: — В добрих справах головне — довіра й оперативність. Тому так важливо, що торкаючись NFC Donation Boх власною карткою, ви перераховуєте фіксовану суму конкретній людині і в режимі online бачите, як витрачаються кошти — тут і зараз. Прозора і чесна благодійність — це мрія, яка здійснилась завдяки українському стартапу. А отже, ми можемо вилікувати більше діток і врятувати більше життів.. . . Які інші благодійні ініціативи проводять столичні бари та ресторани. Нещодавно у столиці відбулася Negroni Week — в рамках цієї ініціативи низка закладів відраховувала частину вартості проданих коктейлів Negroni на потреби благодійності.
Реклама 👇 Замовити

Для того, щоби долучитися, достатньо торкнутись карткою Visa або MasterCard до терміналу – і 50 грн з вашого рахунку будуть перераховані проектові «Діти проти раку». Цією ініціативою реалізацією займається Центр соціальних ініціатив майбутнього, починаючи з 2012 року. На часі дізнатися про те, як NFC допомагає реалізувати благодійний проект у столиці.

Як виникла ідея проекту

Євген Глузов. Творець NFC Donation Box та CEO компанії Agency 21, каже, що ідея створення NFC Donation BOX виникла влітку 2016 року:

— Я хотів створити рішення, яке давало б людям можливість швидко та захищено брати участь у громадських проектах за допомогою сучасних технологій оплати. Уявіть, ви йдете по сучасному торгівельному центру, де можете бачити мультимедійні вітрини, сканери QR-кодів, технології VR та інші цікаві інноваційні рішення, та поряд із всім цим технологічним ансамблем стоїть пластикова коробка для збору коштів. В мене завжди виникає асоціація, що пластикова коробка для збору коштів — як людина із середньовіччя, яка опинилася у центрі сучасного технологічного міста.

Перспективи безготівкової мобільної благодійності

Перший прототип технології було презентовано у грудні 2016 року. Зараз такий спосіб переказу благодійних коштів вдосконалюється. За словами розробників, Україна є перспективним ринком для розвитку безконтактних платежів, в томи числі — благодійних. На підтвердження своїх слів вони наводять статистику НБУ, за якою у 2017 році кожна 6 транзакція, проведена через картку Visa або MasterCard, є безконтактною. Гарні перспективи цих технологій і в країнах-сусідах. Так, у Польщі понад 80% виданих карток Visa або MasterCard мають функцію безконтактної оплати.

Чому обрано цей заклад

Рішення щодо встановлення терміналу пояснив Дмитро Борисов«Остання Барикада» благодійності: NFC-термінал у київському ресторані допомагатиме дітям 1«Канапа» та нова українська кухня, власник та бренд-шеф «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова»:

— В добрих справах головне — довіра й оперативність. Тому так важливо, що торкаючись NFC Donation Boх власною карткою, ви перераховуєте фіксовану суму конкретній людині і в режимі online бачите, як витрачаються кошти — тут і зараз. Прозора і чесна благодійність — це мрія, яка здійснилась завдяки українському стартапу. А отже, ми можемо вилікувати більше діток і врятувати більше життів.

Які інші благодійні ініціативи проводять столичні бари та ресторани

Нещодавно у столиці відбулася Negroni Week — в рамках цієї ініціативи низка закладів відраховувала частину вартості«Остання Барикада» благодійності: NFC-термінал у київському ресторані допомагатиме дітям 2У Києві бари збирають кошти для благодійності проданих коктейлів Negroni на потреби благодійності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: