fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Правда про «Міфа»: Українці зібрали 300 тис грн на фільм про оперного співака

Pravda pro «Mifa»: Ukraїnci zibraly 300 tys grn na fiľm pro opernogo spivaka
На платформі «Спільнокошт» успішно завершується збирання коштів на зйомку, випуск та прокат фільму про оперного співака, який здобув європейське визнання у найкращих оперних театрах ЄС, був добровольцем українського війська і захищав Україну від іноземного вторгнення на Сході країни
Na platformi «Spiľnokošt» uspišno zaveršujeťsja zbyrannja koštiv na zjomku, vypusk ta prokat fiľmu pro opernogo spivaka, jakyj zdobuv jevropejśke vyznannja u najkraščyh opernyh teatrah JeS, buv dobrovoľcem ukraїnśkogo vijśka i zahyščav Ukraїnu vid inozemnogo vtorgnennja na Shodi kraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  МІФ — це документальна історія життя Василя Сліпака, оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Ще юнаком він поїхав зі Львова співати в Канаду та США, виступив у Карнегі-холл. Вигравши міжнародний конкурс у Франції, став солістом Паризької опери. Однією з найулюбленіших композицій була арія Мефістофеля. Саме від імені цього персонажа згодом Василь взяв собі псевдо – Міф. Василь прожив у Франції 19 років і здобув все: ім’я, улюблену роботу, вірних друзів і кохання. Був активним учасником Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом створив потужну волонтерську організацію Українське Братство. Згодом Василь вирішив залишити сцену та багатообіцяючу кар’єру в Європі й стати до лав добровольців. Під час виконання бойової задачі Василь Міф Сліпак загинув від кулі снайпера у 2016 році. Які матеріали увійдуть до фільму. Ось як команда фільму описує вже виконану попередню роботу: — Ми зібрали все архівне відео з Василем, яке можливо було зібрати. Відзняли матеріал на Сході України, у Львові, Києві та в Парижі. Їздили по позиціях, де знаходиться батальйон Міфа, спілкувалися з його бойовими побратимами на фронті. Зустрілися з його однокласниками, друзями дитинства, учителями, викладачами в Консерваторії у Львові, колегами по волонтерській діяльності, артистами, композиторами і диригентами у Франції та Україні, коханими, братами, батьками. Завдяки листам підтримки від Французького інституту в Україні, Міністерства культури та Державного агенства з питань кіно, нам вдалося реалізувати найскладніший етап організації знімань у Парижі. На сьогодні, силами нашої команди, знімання фільму завершене.. . . Яка мета створення документальної стрічки. За словами авторів, вони намагаються знайти для себе та дати глядачам відповідь на низку запитань: Чи варто митцям брати до рук зброю, чи боротись в інший спосіб? Чому друзі та рідні не відмовили Василя йти на фронт? Що важливіше — кохання до дівчини чи до Батьківщини? Україна понад усе — чи не все? Що рухає добровольцями, коли вони ідуть на фронт? Раніше ця ж команда випустила документальні стрічки Війна за свій рахунок та Добровольці Божої чоти. Образ Василя Міфа Сліпака є квінтесенцією змін, що відбулися з українським суспільством, зауважують автори. Вперше про новий документальний фільм стало відомо у грудні 2016 року: Для чого буде використано кошти. Зібрані кошти підуть на постпродакшн фільму: монтаж, графіку, озвучення, кольорову корекцію та корекцію зображення пошкоджених архівних кадрів. Також ми плануємо використати у фільмі анімацію. Значна частина коштів необхідна для створення анімаційних епізодів у фільмі. Надлишок буде використано на представлення фільму на міжнародних кінофестивалях. Фільм “МІФ” буде показано в кінотеатрах України та за кордоном, а також по телебаченню. Автори стрічки кажуть, що декілька українських та французьких телеканалів вже висловили бажання придбати право на показ кінофільму.

«МІФ» — це документальна історія життя Василя Сліпака, оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Ще юнаком він поїхав зі Львова співати в Канаду та США, виступив у Карнегі-холл. Вигравши міжнародний конкурс у Франції, став солістом Паризької опери.

Однією з найулюбленіших композицій була арія Мефістофеля. Саме від імені цього персонажа згодом Василь взяв собі псевдо – Міф. Василь прожив у Франції 19 років і здобув все: ім’я, улюблену роботу, вірних друзів і кохання. Був активним учасником Революції ГідностіПравда про «Міфа»: Українці зібрали 300 тис грн на фільм про оперного співака 1Від диктатури до нових паспортів — хронологія отримання безвізу із ЄС, очоливши демонстрації у Франції, а згодом створив потужну волонтерську організацію «Українське Братство». Згодом Василь вирішив залишити сцену та багатообіцяючу кар’єру в Європі й стати до лав добровольців. Під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера у 2016 році.

Які матеріали увійдуть до фільму

Ось як команда фільму описує вже виконану попередню роботу:

— Ми зібрали все архівне відео з Василем, яке можливо було зібрати. Відзняли матеріал на Сході України, у Львові, Києві та в Парижі. Їздили по позиціях, де знаходиться батальйон Міфа, спілкувалися з його бойовими побратимами на фронті. Зустрілися з його однокласниками, друзями дитинства, учителями, викладачами в Консерваторії у Львові, колегами по волонтерській діяльності, артистами, композиторами і диригентами у Франції та Україні, коханими, братами, батьками. Завдяки листам підтримки від Французького інституту в Україні, Міністерства культури та Державного агенства з питань кіно, нам вдалося реалізувати найскладніший етап організації знімань у Парижі. На сьогодні, силами нашої команди, знімання фільму завершене.

Яка мета створення документальної стрічки

За словами авторів, вони намагаються знайти для себе та дати глядачам відповідь на низку запитань:

  • Чи варто митцям брати до рук зброю, чи боротись в інший спосіб? Чому друзі та рідні не відмовили Василя йти на фронт?
  • Що важливіше — кохання до дівчини чи до Батьківщини?
  • Україна понад усе — чи не все? Що рухає добровольцями, коли вони ідуть на фронт?

Раніше ця ж команда випустила документальні стрічки «Війна за свій рахунок» та «Добровольці Божої чоти». Образ Василя «Міфа» Сліпака є квінтесенцією змін, що відбулися з українським суспільством, зауважують автори. Вперше про новий документальний фільм стало відомо у грудні 2016 року:

Для чого буде використано кошти

Зібрані кошти підуть на постпродакшн фільму: монтаж, графіку, озвучення, кольорову корекцію та корекцію зображення пошкоджених архівних кадрів. Також ми плануємо використати у фільмі анімацію. Значна частина коштів необхідна для створення анімаційних епізодів у фільмі. Надлишок буде використано на представлення фільму на міжнародних кінофестивалях. Фільм “МІФ” буде показано в кінотеатрах України та за кордоном, а також по телебаченню. Автори стрічки кажуть, що декілька українських та французьких телеканалів вже висловили бажання придбати право на показ кінофільму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: