fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна опинилася у півсотні найбільш інноваційних країн

Ukraїna opynylasja u pivsotni najbiľš innovacijnyh kraїn
Першою серед найбільш інноваційних країн, як і минулоріч, стала Швейцарія. До трійки лідерів також входять Швеція та Нідерланди. Сусідня Польща знаходиться на 38 позиції, Молдова — 54, Білорусь — на 88 місці
Peršoju sered najbiľš innovacijnyh kraїn, jak i mynulorič, stala Švejcarija. Do trijky lideriv takož vhodjať Švecija ta Niderlandy. Susidnja Poľšča znahodyťsja na 38 pozyciї, Moldova — 54, Biloruś — na 88 misci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За рік Україна піднялася з 56-го на 50-е місце в рейтингу інноваційних країн. Про це йдеться на сайті Global Innovation Index. Які країни лідирують у рейтингу. Global Innovation Index — це проект, який ґрунтується на попередніх розрахунках, включаючи нові доступні дані, і останні дослідження в галузі вимірювання інновацій. GII побудовано на основі ключових стовпів, які забезпечують інноваційну діяльність: інститути, людський капітал і дослідження, інфраструктура, складність ринку і складність бізнесу. Першою серед найбільш інноваційних країн, як і минулоріч, стала Швейцарія. До трійки лідерів також входять Швеція та Нідерланди. Сусідня Польща знаходиться на 38 позиції, Молдова — 54, Білорусь — на 88 місці. Як формується рейтинг. куди потрапила Україна. Рейтинг складається з безлічі показників, кожен з яких також має свій індекс. У підсумку, Україна отримала індекс 37,6. У минулому році він становив 35,7.
Реклама 👇 Замовити

За рік Україна піднялася з 56-го на 50-е місце в рейтингу інноваційних країн. Про це йдеться на сайті Global Innovation Index.

Які країни лідирують у рейтингу

Global Innovation Index — це проект, який ґрунтується на попередніх розрахунках, включаючи нові доступні дані, і останні дослідження в галузі вимірювання інновацій. GII побудовано на основі ключових стовпів, які забезпечують інноваційну діяльність: інститути, людський капітал і дослідження, інфраструктура, складність ринку і складність бізнесу.

Першою серед найбільш інноваційних країн, як і минулоріч, стала Швейцарія. До трійки лідерів також входять Швеція та Нідерланди. Сусідня Польща знаходиться на 38 позиції, Молдова — 54, Білорусь — на 88 місці.

Як формується рейтинг. куди потрапила Україна

Рейтинг складається з безлічі показників, кожен з яких також має свій індекс. У підсумку, Україна отримала індекс 37,6. У минулому році він становив 35,7.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: