Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одним диском: Google Drive дозволить зберігати дистанційно всю інформацію з ПК

Odnym dyskom: Google Drive dozvolyť zberigaty dystancijno vsju informaciju z PK

Додаток Backup and Sync вийде 28 червня 2017 року для комп’ютерів на Windows і Mac. Головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати дистанційно не окремі файли, а увесь вміст свого комп’ютера
Dodatok Backup and Sync vyjde 28 červnja 2017 roku dlja komp’juteriv na Windows i Mac. Golovnoju vidminnistju novoї rozrobky stane te, ščo vona dozvolyť korystuvačam zberigaty dystancijno ne okremi fajly, a uveś vmist svogo komp’jutera
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Google готує новий додаток Backup and Sync, який має замінити деякі функції Google Drive та Google Photos. Головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати дистанційно не окремі файли, а увесь свій комп’ютер. Чого очікувати від нововведення. Google Drive є одним з найпопулярніших хмарних сервісів. Він підтримує спільну роботу з документами і дозволяє редагувати їх за допомогою офісних програм. Користувачі Google Drive відтепер зможуть створити повну резервну копію всього вмісту ПК. Наразі не відомо, чи залишать розробники функцію редагування документів всередині хмари. Також не повідомляється, чи можна буде використовувати сервіс як обмінник між різними ПК. Коли новинка стане доступною і скільки коштуватиме. Повідомляється, що додаток Backup and Sync вийде 28 червня для комп’ютерів на Windows і Mac. За словами розробників, програма призначена для звичайних користувачів, а корпоративним клієнтам варто залишитися на Google Drive. За замовчуванням Backup and Sync матиме 15 Гб безкоштовного віртуального простору. Додатково пам’ять можна буде придбати за абонентську плату: 100 ГБ обійдеться у $1,99 в місяць або $19,99 в рік. Простір в 1 Тб можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Компанія Google готує новий додаток Backup and Sync, який має замінити деякі функції Google Drive та Google Photos. Головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати дистанційно не окремі файли, а увесь свій комп’ютер.

Чого очікувати від нововведення

Google Drive є одним з найпопулярніших хмарних сервісів. Він підтримує спільну роботу з документами і дозволяє редагувати їх за допомогою офісних програм. Користувачі Google Drive відтепер зможуть створити повну резервну копію всього вмісту ПК. Наразі не відомо, чи залишать розробники функцію редагування документів всередині «хмари». Також не повідомляється, чи можна буде використовувати сервіс як обмінник між різними ПК.

Коли новинка стане доступною і скільки коштуватиме

Повідомляється, що додаток Backup and Sync вийде 28 червня для комп’ютерів на Windows і Mac. За словами розробників, програма призначена для звичайних користувачів, а корпоративним клієнтам варто залишитися на Google Drive. За замовчуванням Backup and Sync матиме 15 Гб безкоштовного віртуального простору. Додатково пам’ять можна буде придбати за абонентську плату: 100 ГБ обійдеться у $1,99 в місяць або $19,99 в рік. Простір в 1 Тб можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: