fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

А тепер усе інакше: Twitter представив зміни в інтерфейсі та оновив iOS-додаток

A teper use inakše: Twitter predstavyv zminy v interfejsi ta onovyv iOS-dodatok
Популярний сервіс мікроблогів оновив свій додаток для iOS та презентував зміни в інтерфейсі. У найближчі тижні обіцяють, що нові опції та вигляд стануть доступними для всіх
Populjarnyj servis mikroblogiv onovyv svij dodatok dlja iOS ta prezentuvav zminy v interfejsi. U najblyžči tyžni obicjajuť, ščo novi opciї ta vygljad stanuť dostupnymy dlja vsih
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Низку трансформація переживає популярний сервіс для ведення мікроблогів із синьою пташкою в якості логотипу. Зміни у зовнішньому вигляді та брендингу популярного світового сервісу мікроблогів анонсували ще 2016 року. Після збору всіх ідей та відгуків компанія сьогодні представила оновлений вигляд свого інтерфейсу — кажуть, що так взаємодія стане простіша, швидша та зручніша. На часі дізнатися більше про зміни у Twitter. Ось як це все виглядає. Ключові зміни з’явилися у веб-версії мікроблогів, у додатку Twitter для iOS — а от для Android та TweetDeck новий інтерфейс стане доступним протягом кількох найближчих тижнів. Поки що всі зміни можна побачити на скріншотах нижче. Що змінилося. Профіль, додаткові акаунти та налаштування приватності для користувачів мікроблогів тепер зібрані більш компактно на екрані. Нові підходи до навігації в боковому меню, скорочення кількості вкладок мають зробити навігацію зручнішою для користувачів, переконують автори оновленого дизайну. Відкриття посилань на статті в переглядачі Safari прямо в додатку Twitter — більше жодних зайвих вікон та перемикання між додатками. Зміни в типографіці та шрифтах заголовків для кращого візуального сприйняття і цілісного вигляду. Скруглені аватарки користувачів надають сучаснішого вигляду, кажуть у компанії. Інтуїтивні іконки зроблять навігацію та напсання твітів простішими, переконують дизайнери. Постійне оновлення опублікованих твітів коментарями, ретвітами та лічильником сердечок-лайків. Збільшення контрасності для зручного використання на екрані.

Низку трансформація переживає популярний сервіс для ведення мікроблогів із «синьою пташкою» в якості логотипу. Зміни у зовнішньому вигляді та брендингу популярного світового сервісу мікроблогів анонсували ще 2016 року. Після збору всіх ідей та відгуків компанія сьогодні представила оновлений вигляд свого інтерфейсу — кажуть, що так взаємодія стане простіша, швидша та зручніша. На часі дізнатися більше про зміни у Twitter.

Ось як це все виглядає

Ключові зміни з’явилися у веб-версії мікроблогів, у додатку Twitter для iOS — а от для Android та TweetDeck новий інтерфейс стане доступним протягом кількох найближчих тижнів. Поки що всі зміни можна побачити на скріншотах нижче.

А тепер усе інакше: Twitter представив зміни в інтерфейсі та оновив iOS-додаток 1

Що змінилося

  • Профіль, додаткові акаунти та налаштування приватності для користувачів мікроблогів тепер зібрані більш компактно на екрані.
  • Нові підходи до навігації в боковому меню, скорочення кількості вкладок мають зробити навігацію зручнішою для користувачів, переконують автори оновленого дизайну.
  • Відкриття посилань на статті в переглядачі Safari прямо в додатку Twitter — більше жодних зайвих вікон та перемикання між додатками.
  • Зміни в типографіці та шрифтах заголовків для кращого візуального сприйняття і цілісного вигляду.
  • Скруглені аватарки користувачів надають сучаснішого вигляду, кажуть у компанії.
  • Інтуїтивні іконки зроблять навігацію та напсання твітів простішими, переконують дизайнери.
  • Постійне оновлення опублікованих твітів коментарями, ретвітами та лічильником «сердечок»-лайків.
  • Збільшення контрасності для зручного використання на екрані.

А тепер усе інакше: Twitter представив зміни в інтерфейсі та оновив iOS-додаток 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: