fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Журналістам в Женеві показали андроїда Софію

Žurnalistam v Ženevi pokazaly androїda Sofiju
На презентації Софія розповіла про своє бачення майбутнього. На її думку, штучний інтелект буде корисний для світу. Також Софія сказала, що роботи ніколи не замінять людей. Розповідаючи це, вона спохмурніла
Na prezentaciї Sofija rozpovila pro svoje bačennja majbutńogo. Na її dumku, štučnyj intelekt bude korysnyj dlja svitu. Takož Sofija skazala, ščo roboty nikoly ne zaminjať ljudej. Rozpovidajučy ce, vona spohmurnila
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Женеві в рамках саміту, присвяченого штучному інтелекту, виступив людиноподібний робот Софія. Вона вміє зображати більше 60 емоцій. Що вміє і знає Софія. На презентації Софія розповіла про своє бачення майбутнього. На її думку, штучний інтелект буде корисний для світу. Також Софія сказала, що роботи ніколи не замінять людей. Розповідаючи це, вона спохмурніла. Софія вже встигла поспілкуватися з багатьма журналістами. Під час одного з інтервю вона заявила, що хотіла би знищити людство. Згодом під час телевізійного шоу андроїд розповіла про бажання захопити світ, але пізніше назвала це жартом. Хто створив Софію. Розробник робота — засновник компанії Hanson Robotics Девід Хенсон. Він поділився, що в очах Софії встановлені камери для зорового контакту зі співрозмовником, а також вона здатна запам’ятовувати реакцію на свої слова і передавати емоції. За твердженням Хенсона, робот здатна навчатися, вона стає все розумнішою і може вдосконалюватися. Хенсон розповів, що під час створення надихався образом актриси Одрі Хепберн.  
15.06.2017,17:46
0
Hanson Robotics Limited
Реклама 👇 Замовити

У Женеві в рамках саміту, присвяченого штучному інтелекту, виступив людиноподібний робот Софія. Вона вміє зображати більше 60 емоцій.

Що вміє і знає Софія

На презентації Софія розповіла про своє бачення майбутнього. На її думку, штучний інтелектЖурналістам в Женеві показали андроїда Софію 1Термінатор чи помічник — правда та міфи про надлюдський інтелект буде корисний для світу. Також Софія сказала, що роботи ніколи не замінять людей. Розповідаючи це, вона спохмурніла. Софія вже встигла поспілкуватися з багатьма журналістами. Під час одного з інтерв’ю вона заявила, що хотіла би знищити людство. Згодом під час телевізійного шоу андроїд розповіла про бажання захопити світ, але пізніше назвала це жартом.

Хто створив Софію

Розробник робота — засновник компанії Hanson Robotics Девід Хенсон. Він поділився, що в очах Софії встановлені камери для зорового контакту зі співрозмовником, а також вона здатна запам’ятовувати реакцію на свої слова і передавати емоції.

За твердженням Хенсона, робот здатна навчатися, вона стає все розумнішою і може вдосконалюватися. Хенсон розповів, що під час створення надихався образом актриси Одрі Хепберн.

 

Теґи: Android
Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: