fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Як чоловік, то фрезеруй»: Український влоґер-слюсар випустив музичний відеокліп

«Jak čolovik, to frezeruj»: Ukraїnśkyj vloğer-sljusar vypustyv muzyčnyj videoklip
Вважаєте, що відеоблоґери — це люди, які знімають безкінечні відео про ґаджети, книги та комп’ютерні ігри чи просто годинами розповідають на камеру усіляку маячню? Український варіант «відеоблоґера здорової людини» — це канал Максима Когута зі Львова
Vvažajete, ščo videobloğery — ce ljudy, jaki znimajuť bezkinečni video pro ğadžety, knygy ta komp’juterni igry čy prosto godynamy rozpovidajuť na kameru usiljaku majačnju? Ukraїnśkyj variant «videobloğera zdorovoї ljudyny» — ce kanal Maksyma Koguta zi Lvova
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Максим Когут відомий вже не перший рік у профільних онлайн-спільнотах як Дядько Максим, а його YouTube-канал збирає десятки тисяч переглядів кожного відеоролику. На часі дізнатися, як український слюсар підкорив YouTube. Хто такий Дядько Максим. Основне, що показує на своєму YouTube-каналі український слюсар Максим Когут — це металообробка, робота із різним устаткуванням, порядок виготовлення деталей, металообробка та конструювання. Усім цим темами він присвячує кожен новий випуск власного відеоблогу. Його девіз: Робіть гарно!. Днями він випустив вперше тематичний відеокліп із музичним супроводом від гурту Фрайда. Станом на 15 червня 2017 року кліп набрав вже майже 39 тис переглядів та 7 тис уподобань на YouTube серед глядачів його каналу та тих, хто раніше ніколи не чув про цього незвичайного слюсаря: Це — нестандартний підхід до тематичного відеоблоґінгу, оскільки зазвичай коло тематик в українських YouTube-рів охоплюють стріми ігор, огляди ґаджетів, розповіді про книги чи короткі репортажі з подій. До того ж, більшість влоґерів в Україні знімають контент переважно не-українською мовою. Раніше ми розповідали вам про мейкерів та їхні досягнення в рамках репортажу із Kyiv Mini Maker Faire. Родом Maker Faire з Каліфорнії — це міжнародний рух, що об’єднав науку, IT, ремесла, мистецтво, технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, вчителів та студентів. Серед учасників є працюючі компанії, що заробляють на своїх винаходах, та люди, яким просто подобається втілювати свої ідеї в життя та отримувати від цього задоволення.
15.06.2017,11:52
0
стоп-кадр з кліпу на YouTube

Максим Когут відомий вже не перший рік у профільних онлайн-спільнотах як «Дядько Максим», а його YouTube-канал збирає десятки тисяч переглядів кожного відеоролику. На часі дізнатися, як український слюсар підкорив YouTube.

Хто такий «Дядько Максим»

Основне, що показує на своєму YouTube-каналі український слюсар Максим Когут — це металообробка, робота із різним устаткуванням, порядок виготовлення деталей, металообробка та конструювання. Усім цим темами він присвячує кожен новий випуск власного відеоблогу. Його девіз: «Робіть гарно!». Днями він випустив вперше тематичний відеокліп із музичним супроводом від гурту «Фрайда». Станом на 15 червня 2017 року кліп набрав вже майже 39 тис переглядів та 7 тис «уподобань» на YouTube серед глядачів його каналу та тих, хто раніше ніколи не чув про цього незвичайного слюсаря:

Це — нестандартний підхід до тематичного відеоблоґінгу, оскільки зазвичай коло тематик в українських YouTube-рів охоплюють стріми ігор, огляди ґаджетів, розповіді про книги чи короткі репортажі з подій. До того ж, більшість влоґерів в Україні знімають контент переважно не-українською мовою. Раніше ми розповідали вам про мейкерів та їхні досягнення в рамках репортажу із Kyiv Mini Maker Faire«Як чоловік, то фрезеруй»: Український влоґер-слюсар випустив музичний відеокліп 1ReMake Ukraine — створювати і змінювати. Родом Maker Faire з Каліфорнії — це міжнародний рух, що об’єднав науку, IT, ремесла, мистецтво, технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, вчителів та студентів. Серед учасників є працюючі компанії, що заробляють на своїх винаходах, та люди, яким просто подобається втілювати свої ідеї в життя та отримувати від цього задоволення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: