Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Як чоловік, то фрезеруй»: Український влоґер-слюсар випустив музичний відеокліп

«Jak čolovik, to frezeruj»: Ukraїnśkyj vloğer-sljusar vypustyv muzyčnyj videoklip

Вважаєте, що відеоблоґери — це люди, які знімають безкінечні відео про ґаджети, книги та комп’ютерні ігри чи просто годинами розповідають на камеру усіляку маячню? Український варіант «відеоблоґера здорової людини» — це канал Максима Когута зі Львова
Vvažajete, ščo videobloğery — ce ljudy, jaki znimajuť bezkinečni video pro ğadžety, knygy ta komp’juterni igry čy prosto godynamy rozpovidajuť na kameru usiljaku majačnju? Ukraїnśkyj variant «videobloğera zdorovoї ljudyny» — ce kanal Maksyma Koguta zi Lvova
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Максим Когут відомий вже не перший рік у профільних онлайн-спільнотах як «Дядько Максим», а його YouTube-канал збирає десятки тисяч переглядів кожного відеоролику. Хто такий «Дядько Максим» Основне, що показує на своєму YouTube-каналі Максим Когут — це металообробка, робота із різним устаткуванням, порядок виготовлення деталей, металообробка та конструювання. Його девіз: «Робіть гарно!» — і днями він випустив вперше тематичний відеокліп із музичним супроводом від гурту «Фрайда». Станом на 15 червня кліп набрав вже майже 39 тис переглядів та 7 тис «уподобань» на YouTube: Це — нестандартний підхід до тематичного відеоблоґінгу, оскільки зазвичай коло тематик в українських YouTube-рів охоплюють стріми ігор, огляди ґаджетів, розповіді про книги чи короткі репортажі з подій. До того ж, більшість влоґерів в Україні знімають контент переважно не-українською мовою. Раніше ми розповідали вам про мейкерів та їхні досягнення в рамках репортажу із Kyiv Mini Maker Faire.

Максим Когут відомий вже не перший рік у профільних онлайн-спільнотах як «Дядько Максим», а його YouTube-канал збирає десятки тисяч переглядів кожного відеоролику.

Хто такий «Дядько Максим»

Основне, що показує на своєму YouTube-каналі Максим Когут — це металообробка, робота із різним устаткуванням, порядок виготовлення деталей, металообробка та конструювання. Його девіз: «Робіть гарно!» — і днями він випустив вперше тематичний відеокліп із музичним супроводом від гурту «Фрайда». Станом на 15 червня кліп набрав вже майже 39 тис переглядів та 7 тис «уподобань» на YouTube:

Це — нестандартний підхід до тематичного відеоблоґінгу, оскільки зазвичай коло тематик в українських YouTube-рів охоплюють стріми ігор, огляди ґаджетів, розповіді про книги чи короткі репортажі з подій. До того ж, більшість влоґерів в Україні знімають контент переважно не-українською мовою. Раніше ми розповідали вам про мейкерів та їхні досягнення в рамках репортажу із Kyiv Mini Maker Faire.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: