fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як виглядатиме Контрактова площа без МАФів

Jak vygljadatyme Kontraktova plošča bez MAFiv
Уся територія, де були кіоски, засадиться молодими деревами. На них у зоні відпочинку розвісять світильники. Усі входи у сквер захистять від автівок стовпчиками, деякі з них будуть оснащені LED-підсвіткою
Usja terytorija, de buly kiosky, zasadyťsja molodymy derevamy. Na nyh u zoni vidpočynku rozvisjať svityľnyky. Usi vhody u skver zahystjať vid avtivok stovpčykamy, dejaki z nyh buduť osnaščeni LED-pidsvitkoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Демонтажу МАФів у сквері №3 на Контрактовій заклав основу для створення якісно нового пішохідного простору. Незабаром тут розпочнеться реконструкція за проектом Студії ландшафтної архітектури Максима Коцюби. Як виглядатиме оновлена Контрактова площа. Представлений проект є першим кроком до загальної реконструкції за проектом Київська вітальня. У травні на Контрактовій демонтували перше кафе, а десятого червня почали демонтаж кіосків. Тепер на території висадять алею ясенів, розташують мобільні вуличні меблі, зроблять декілька зелених галявин, додадуть підвісне освітлення, покладуть бруківку. Центральна зона скверу Шлях від виходів зі станції метро Контрактова площа в напрямку до пам’ятника Сковороді і Гостинного двору зроблять у вигляді алеї. Тут буде широка транзитна зона, яка дозволить комфортно пересуватись навіть у годину пік. Усі входи у сквер захистять від автівок стовпчиками, деякі з них будуть оснащені LED-підсвіткою.   Озеленення і вуличні меблі Зараз на площі росте багато ясенів, яким близько 50 років. Уся територія, де були кіоски, буде дозасаджена молодими деревами у спеціальні секції з родючим ґрунтом під гранітний відсів. На деревах у зоні відпочинку розвісять світильники. Також на території скверу розкатають понад 2 тис м² рулонного газону. Для того, щоб вилікувати травмований простір і надати можливість користувачам його переосмислити, будуть встановлені мобільні вуличні стільці, які кожен зможе розташувувати за власним бажанням, адже вітальня — це простір киян, в якому вони є господарями.. Максим Коцюба. автор проекту реконструкції. Тут буде розміщено 180 стільців та 35 столиків, але пропонується закупити більше меблів, на випадок крадіжок чи поломок.
15.06.2017,10:35
0
Хмарочос
Реклама 👇 Замовити

Демонтажу МАФів у сквері №3 на Контрактовій заклав основу для створення якісно нового пішохідного простору. Незабаром тут розпочнеться реконструкція за проектом Студії ландшафтної архітектури Максима Коцюби.

Як виглядатиме оновлена Контрактова площа

Представлений проект є першим кроком до загальної реконструкції за проектом «Київська вітальня». У травні на Контрактовій демонтували перше кафе, а десятого червня почали демонтаж кіосків. Тепер на території висадять алею ясенів, розташують мобільні вуличні меблі, зроблять декілька зелених галявин, додадуть підвісне освітлення, покладуть бруківку.

  • Центральна зона скверу

Шлях від виходів зі станції метро «Контрактова площа» в напрямку до пам’ятника Сковороді і Гостинного двору зроблять у вигляді алеї. Тут буде широка транзитна зона, яка дозволить комфортно пересуватись навіть у годину пік. Усі входи у сквер захистять від автівок стовпчиками, деякі з них будуть оснащені LED-підсвіткою.

Як виглядатиме Контрактова площа без МАФів 1

 

  • Озеленення і вуличні меблі

Зараз на площі росте багато ясенів, яким близько 50 років. Уся територія, де були кіоски, буде дозасаджена молодими деревами у спеціальні секції з родючим ґрунтом під гранітний відсів. На деревах у зоні відпочинку розвісять світильники. Також на території скверу розкатають понад 2 тис м² рулонного газону.

Для того, щоб вилікувати травмований простір і надати можливість користувачам його переосмислити, будуть встановлені мобільні вуличні стільці, які кожен зможе розташувувати за власним бажанням, адже вітальня — це простір киян, в якому вони є господарями.

Максим Коцюба, автор проекту реконструкції

Як виглядатиме Контрактова площа без МАФів 2

Тут буде розміщено 180 стільців та 35 столиків, але пропонується закупити більше меблів, на випадок крадіжок чи поломок.

Теґи: Київ
Джерело: Хмарочос

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: