fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook дозволить користуватися GIF у стрічці новин

Facebook dozvolyť korystuvatysja GIF u stričci novyn
Побоюючись порушити естетику сайту, Facebook довго відкладав впровадження GIF. Але тепер соцмережа пірнає з головою в візуальної комунікації
Pobojujučyś porušyty estetyku sajtu, Facebook dovgo vidkladav vprovadžennja GIF. Ale teper socmereža pirnaje z golovoju v vizuaľnoї komunikaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після довгих років наполегливої ​​обережності найпопулярніша соцмережа нарешті дозволить користувачам публікувати GIF-повідомлення від таких сервісів як Giphy і Tenor. Нову функцію почали тестувати 3 місяці тому. У майбутньому можливість ставити гіфки може зявитися в коментарях новинної стрічки. Як буде працювати GIF у Facebook. Рішення було прийнято компанією через різке збільшення попиту на GIF. Тільки на Новий рік 2017 було відправлено 400 млн таких файлів, а за останній рік — близько 13 млрд. Спочатку кнопка буде доступною тільки для невеликого відсотку користувачів. Але якщо вона виявиться популярною, то стане доступною для всіх. Коментування буде працювати аналогічно кнопці GIF в Facebook Messenger, дозволяючи користувачам переглядати трендові GIF-файли і шукати конкретні реакції в режимі онлайн. Чому раніше не ввели GIF у коменти. Побоюючись порушити естетику сайту, Facebook довго відкладав впровадження GIF. Але тепер соцмережа пірнає з головою в візуальної комунікації, слідуючи прикладу Snapchat, оскільки сьогодні інтернет-платформи розвиваються в мультимедійному напрямку. Зрештою, GIF — це всього лиш кращі моменти відео, а компанія Марка Цукерберґа каже, що відео — це його майбутнє.

Після довгих років наполегливої ​​обережності найпопулярніша соцмережа нарешті дозволить користувачам публікувати GIF-повідомлення від таких сервісів як Giphy і Tenor. Нову функцію почали тестувати 3 місяці тому. У майбутньому можливість ставити «гіфки» може з’явитися в коментарях новинної стрічки.

Як буде працювати GIF у Facebook

Рішення було прийнято компанією через різке збільшення попиту на GIF. Тільки на Новий рік 2017 було відправлено 400 млн таких файлів, а за останній рік — близько 13 млрд. Спочатку кнопка буде доступною тільки для невеликого відсотку користувачів. Але якщо вона виявиться популярною, то стане доступною для всіх. Коментування буде працювати аналогічно кнопці GIF в Facebook Messenger, дозволяючи користувачам переглядати трендові GIF-файли і шукати конкретні реакції в режимі онлайн.

Facebook дозволить користуватися GIF у стрічці новин 1

Чому раніше не ввели GIF у коменти

Побоюючись порушити естетику сайту, Facebook довго відкладав впровадження GIF. Але тепер соцмережа пірнає з головою в візуальної комунікації, слідуючи прикладу Snapchat, оскільки сьогодні інтернет-платформи розвиваються в мультимедійному напрямку. Зрештою, GIF — це всього лиш кращі моменти відео, а компанія Марка ЦукерберґаFacebook дозволить користуватися GIF у стрічці новин 2Марк Цукерберґ — про фейкові новини, бізнес та суспільство каже, що відео — це його майбутнє.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: