Facebook дозволить користуватися GIF-коментарями у стрічці новин

Facebook dozvolyť korystuvatysja GIF-komentarjamy u stričci novyn

Facebook придушував «низькоякісні меми», оскільки використання кричущого GIF-файлу могло відволікати увагу від інформації в новині. Побоюючись порушити естетику сайту, Facebook довго відкладав впровадження GIF. Але тепер соцмережа пірнає з головою в візуальної комунікації

Facebook prydušuvav «nyźkojakisni memy», oskiľky vykorystannja kryčuščogo GIF-fajlu moglo vidvolikaty uvagu vid informaciї v novyni. Pobojujučyś porušyty estetyku sajtu, Facebook dovgo vidkladav vprovadžennja GIF. Ale teper socmereža pirnaje z golovoju v vizuaľnoї komunikaciї

Після довгих років наполегливої ​​обережності Facebook нарешті дозволить користувачам публікувати GIF-повідомлення від таких сервісів як Giphy і Tenor в коментарях стрічки новин. Функцію Facebook почав тестувати три місяці тому. Очікується, що в майбутньому можливість ставити гіфки може з’явитися в коментарях новинної стрічки.

Як буде працювати GIF-коментування

Рішення було прийнято компанією через різке збільшення попиту на GIF. Тільки на Новий рік 2017 було відправлено 400 млн таких файлів, а за останній рік — близько 13 млрд. Спочатку кнопка GIF-коментарів буде доступною тільки для невеликого відсотку користувачів Facebook, але якщо вона виявиться популярною, то стане доступною для всіх користувачів. Коментування буде працювати аналогічно кнопці GIF в Facebook Messenger, дозволяючи користувачам переглядати трендові GIF-файли і шукати конкретні реакції в режимі онлайн.

Чому раніше не ввели GIF у коменти

Facebook придушував «низькоякісні меми», оскільки використання кричущого GIF-файлу могло відволікати увагу від інформації в новині. Побоюючись порушити естетику сайту, Facebook довго відкладав впровадження GIF. Але тепер соцмережа пірнає з головою в візуальної комунікації, слідуючи прикладу Snapchat, оскільки сьогодні інтернет-платформи розвиваються в мультимедійному напрямку. Зрештою, GIF — це всього лиш кращі моменти відео, а Facebook каже, що відео — це його майбутнє.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: