fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vodafone спільно з MasterСard запустили мобільний гаманець

Vodafone spiľno z MasterSard zapustyly mobiľnyj gamaneć
Додаток допоможе поповнювати рахунок без комісії, з мінімальними тарифами робити перекази з карти на карту, а також розробка дозволяє робити платежі з балансу мобільного рахунку
Dodatok dopomože popovnjuvaty rahunok bez komisiї, z minimaľnymy taryfamy robyty perekazy z karty na kartu, a takož rozrobka dozvoljaje robyty plateži z balansu mobiľnogo rahunku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Vodafone спільно з MasterСard запустила новий додаток — мобільний гаманець, котрий оснащено функцією оплати зі смартфону. На часі дізнатися більше про цю розробку. Як функціонує мобільний гаманець. Це — електронний мобільний гаманець, скористатися яким може абонент будь-якого оператора. Додаток допоможе поповнювати рахунок без комісії, з мінімальними тарифами робити перекази з карти на карту. Крім того, розробка дозволяє робити платежі з балансу мобільного рахунку. Безпека забезпечується за допомогою верифікації користувача через PIN-код, відбиток пальця, а також з використанням унікального слова-пароля. За нашими прогнозами в 2018 році близько 30% покупок в Україні будуть здійснені онлайн. Сьогодні ми перетворюємо мобільний телефон кожного абонента в гаманець і зробимо світові технології доступними для кожного жителя України.. Ольга Устинова. генеральний директор Vodafone Україна . Як скористатися сервісом від Vodafone. Доступ до послуги можливий лише за наявності доступу до мережі інтернет. У додатку є понад 300 сервісів оплати. Скачати новий платіжний додаток для пристроїв на Android чи iOS можна тут.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Vodafone спільно з MasterСard запустила новий додаток — мобільний гаманець, котрий оснащено функцією оплати зі смартфону. На часі дізнатися більше про цю розробку.

Як функціонує мобільний гаманець

Це — електронний мобільний гаманець, скористатися яким може абонент будь-якого оператора. Додаток допоможе поповнювати рахунок без комісії, з мінімальними тарифами робити перекази з карти на карту. Крім того, розробка дозволяє робити платежі з балансу мобільного рахунку. Безпека забезпечується за допомогою верифікації користувача через PIN-код, відбиток пальця, а також з використанням унікального слова-пароля.

За нашими прогнозами в 2018 році близько 30% покупок в Україні будуть здійснені онлайн. Сьогодні ми перетворюємо мобільний телефон кожного абонента в гаманець і зробимо світові технології доступними для кожного жителя України.

Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна

Як скористатися сервісом від Vodafone

Доступ до послуги можливий лише за наявності доступу до мережі інтернет. У додатку є понад 300 сервісів оплати. Скачати новий платіжний додаток для пристроїв на Android чи iOS можна тут.

Джерело: Новое Время

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: