fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська «дочка» «1С-Бітрікс» перейменовується та відкриває офіс у Польщі

Ukraїnśka «dočka» «1S-Bitriks» perejmenovujeťsja ta vidkryvaje ofis u Poľšči
Очільник української «дочки» «1C-Бітрікс» Дмитро Суслов повідомив про ребрендинї компанії, перехід під американського власника та відкриття офісу у Польщі. Всі ці зміни — очевидний результат потрапляння «1C» під санкції минулого місяця
Očiľnyk ukraїnśkoї «dočky» «1C-Bitriks» Dmytro Suslov povidomyv pro rebrendynї kompaniї, perehid pid amerykanśkogo vlasnyka ta vidkryttja ofisu u Poľšči. Vsi ci zminy — očevydnyj rezuľtat potrapljannja «1C» pid sankciї mynulogo misjacja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська дочка популярного виробника програмного забезпечення для бухгалтерського обліку має плани щодо змін. Ключових новини дві — і вони стосуються назви компанії та нових ринків, на які вона виходить. Зокрема, компанія розпочне роботу у Польщі. Цей крок пов’язаний не останнім чином із певними санкціями щодо компаній та брендів із північно-східної сусідньої країни. Відкриття офісу в Польщі. Компанія Бітрікс24 не просто змінює назву, але й відкриває офіс у Польщі. Українська команда працюватиме там, а партнери отримають доступ одразу до українського та польського ринків. Також у компанії кажуть, що в них залишиться офіс у Києві. Це, за словами очільника компанії, дасть змогу оперативно і якісно обслуговувати існуючих та нових клієнтів і розвивати партнерську мережу. Всі деталі щодо оновлення партнерської програми обіцяють оприлюднити згодом. Зміна материнської компанії. Українська компанія стане дочкою американської Bitrix Inc. і почне роботу під новою ліцензією розповсюджувача програмного забезпечення. Згідно із партнерськими домовленостями, програмні продукти Bitrix Inc. будуть поширювати на території України під торгівельною маркою Бітрікс24 — натомість компанія 1C-Бітрікс втратить це право. Коли відбудеться повний перехід. За словами керівника компанії, зміни триватимуть у декілька етапів. Повний перехід на бренд Бітрікс24 для постачальника програмного забезпечення завершиться до кінця літа 2017 року. Це не вплине жодним чином на працездатність коробкових чи хмарних продуктів, запевняють у компанії.
Реклама 👇 Замовити

Українська «дочка» популярного виробника програмного забезпечення для бухгалтерського обліку має плани щодо змін. Ключових новини дві — і вони стосуються назви компанії та нових ринків, на які вона виходить. Зокрема, компанія розпочне роботу у Польщі. Цей крок пов’язаний не останнім чином із певними санкціями щодо компаній та брендів із північно-східної сусідньої країни.

Відкриття офісу в Польщі

Компанія «Бітрікс24» не просто змінює назву, але й відкриває офіс у Польщі. Українська команда працюватиме там, а партнери отримають доступ одразу до українського та польського ринків. Також у компанії кажуть, що в них залишиться офіс у Києві. Це, за словами очільника компанії, дасть змогу оперативно і якісно обслуговувати існуючих та нових клієнтів і розвивати партнерську мережу. Всі деталі щодо оновлення партнерської програми обіцяють оприлюднити згодом.

Зміна «материнської» компанії

Українська компанія стане «дочкою» американської Bitrix Inc. і почне роботу під новою ліцензією розповсюджувача програмного забезпечення. Згідно із партнерськими домовленостями, програмні продукти Bitrix Inc. будуть поширювати на території України під торгівельною маркою «Бітрікс24» — натомість компанія «1C-Бітрікс» втратить це право.

Коли відбудеться повний перехід

За словами керівника компанії, зміни триватимуть у декілька етапів. Повний перехід на бренд «Бітрікс24» для постачальника програмного забезпечення завершиться до кінця літа 2017 року. Це не вплине жодним чином на працездатність коробкових чи хмарних продуктів, запевняють у компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: