Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська «дочка» «1С-Бітрікс» перейменовується та відкриває офіс у Польщі

Ukraїnśka «dočka» «1S-Bitriks» perejmenovujeťsja ta vidkryvaje ofis u Poľšči

Очільник української «дочки» «1C-Бітрікс» Дмитро Суслов повідомив про ребрендинї компанії, перехід під американського власника та відкриття офісу у Польщі. Всі ці зміни — очевидний результат потрапляння «1C» під санкції минулого місяця
Očiľnyk ukraїnśkoї «dočky» «1C-Bitriks» Dmytro Suslov povidomyv pro rebrendynї kompaniї, perehid pid amerykanśkogo vlasnyka ta vidkryttja ofisu u Poľšči. Vsi ci zminy — očevydnyj rezuľtat potrapljannja «1C» pid sankciї mynulogo misjacja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ключових новини дві — і вони стосуються назви компанії та нових ринків, на які вона виходить. Відкриття офісу в Польщі. Бітрікс24 не просто змінює назву, але й відкриває офіс у Польщі. Українська команда працюватиме там, а партнери отримають доступ одразу до українського та польського ринків. Також залишиться офіс у Києві. Це, за словами очільника компанії, дасть змогу оперативно і якісно обслуговувати існуючих та нових клієнтів і розвивати партнерську мережу. Всі деталі щодо оновлення партнерської програми обіцяють оприлюднити згодом. Зміна материнської компанії. Українська компанія стане дочкою американської Bitrix Inc. і почне роботу під новою ліцензією. Згідно із партнерськими домовленостями, програмні продукти Bitrix Inc. будуть поширювати на території України під торгівельною маркою Бітрікс24 — натомість компанія 1C-Бітрікс втратить це право. Коли відбудеться повний перехід. За словами керівника компанії, зміни триватимуть у декілька етапів. Повний перехід на бренд Бітрікс24 завершиться до кінця літа 2017 року — це не вплине жодним чином на працездатність коробкових чи хмарних продуктів.

Ключових новини дві — і вони стосуються назви компанії та нових ринків, на які вона виходить.

Відкриття офісу в Польщі

«Бітрікс24» не просто змінює назву, але й відкриває офіс у Польщі. Українська команда працюватиме там, а партнери отримають доступ одразу до українського та польського ринків. Також залишиться офіс у Києві. Це, за словами очільника компанії, дасть змогу оперативно і якісно обслуговувати існуючих та нових клієнтів і розвивати партнерську мережу. Всі деталі щодо оновлення партнерської програми обіцяють оприлюднити згодом.

Зміна «материнської» компанії

Українська компанія стане «дочкою» американської Bitrix Inc. і почне роботу під новою ліцензією. Згідно із партнерськими домовленостями, програмні продукти Bitrix Inc. будуть поширювати на території України під торгівельною маркою «Бітрікс24» — натомість компанія «1C-Бітрікс» втратить це право.

Коли відбудеться повний перехід

За словами керівника компанії, зміни триватимуть у декілька етапів. Повний перехід на бренд «Бітрікс24» завершиться до кінця літа 2017 року — це не вплине жодним чином на працездатність коробкових чи хмарних продуктів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: