fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Uber змінив тарифи та запровадив похвилинну оплату у 5 містах України

Uber zminyv taryfy ta zaprovadyv pohvylynnu oplatu u 5 mistah Ukraїny
Вартість поїздок з Uber в Україні було підвищено, а також із 9 червня було запроваджено принцип похвилинної тарифікації в усіх українських містах, окрім Києва, де діють послуги цього сервісу. Компанія обґрунтувала зміну тарифів тим, що це залучить більше водіїв до платформи.
Vartisť poїzdok z Uber v Ukraїni bulo pidvyščeno, a takož iz 9 červnja bulo zaprovadženo pryncyp pohvylynnoї taryfikaciї v usih ukraїnśkyh mistah, okrim Kyjeva, de dijuť poslugy ćogo servisu. Kompanija obğruntuvala zminu taryfiv tym, ščo ce zalučyť biľše vodiїv do platformy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний сервіс виклику таксі Uber сьогодні доступний у 612 містах по всьому світу, зокрема у 5 великих містах України — Києві, Харкові, Дніпрі, Львові й Одесі. З 9 червня вартість поїздок з Uber було підвищено, а також введено принцип похвилинної тарифікації в усіх зазначених українських містах, окрім Києва. Компанія обґрунтувала зміну тарифів тим, що це залучить більше водіїв до платформи. Де найбільше зміняться ціни на поїздки. Найпомітнішим підвищення виявилося у Львові. У місті підвищили вартість посадки вчетверо – з 4 до 16 грн, запровадили найвищу похвилинну тарифікацію – 1 грн/хв. і підняли мінімальну вартість поїздки до 30 грн. Ось кілька прикладів маршрутів Львовом, запропонованих офіційним сайтом Uber, зі вказаною вартістю за новими тарифами: Залізничний вокзал — Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (36,2 грн); Стрийський парк — ТЦ Форум Львів (41,3 грн); Галицька площа — ТРЦ Кінг Кросс Леополіс (76,7 грн). Щодо Одеси, тарифи тут підвищено не настільки: посадка з 5 грн збільшилася до 14 грн, введено похвилинний тариф у розмірі 1 грн/хв., а також збільшено мінімальну вартість поїздки до 30 грн. Приклади популярних маршрутів Одесою та їх вартість у сервісі Uber: Дельфінарій Немо — Одеський національний театр опери та балету (36,8 грн); Пам’ятник дюку де Рішельє — Привоз (30,3 грн); Центральний вокзал – Пляж Аркадія (47,8 грн). Як змінилися тарифи в інших містах. У Харкові тарифи не змінилися, проте введено похвилинну оплату в розмірі 0,30 грн/хв. Ось кілька прикладів маршрутів у м. Харків та їх вартість згідно з новими тарифами: Радмир Експохол — ТРЦ Французький бульвар (31,3 грн); Вокзал – готель Національ (42,7 грн); Площа Конституції – ТРЦ Магелан (69,7 грн). У Дніпрі порівняно з цінами на час запуску сервісу піднялися всі тарифи. Приклади маршрутів та їх нова вартість в Uber: ТЦ ЦУМ — Парк ім. Т. Шевченка (26,8 грн); ТРЦ Мост-СІТІ — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара (42,2 грн); Залізничний вокзал — ТРЦ Караван (66,3 грн). Поряд із інформацією про нові тарифи на свої послуги, на офіційному сайті Uber додає: При цьому Uber в Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові залишається одним із найбільш доступних та надійних способів пересування містом на авто.. . .
Реклама 👇 Замовити

Мобільний сервіс виклику таксі Uber сьогодні доступний у 612 містах по всьому світу, зокрема у 5 великих містах України — Києві, Харкові, Дніпрі, Львові й Одесі. З 9 червня вартість поїздок з Uber було підвищено, а також введено принцип похвилинної тарифікації в усіх зазначених українських містах, окрім Києва. Компанія обґрунтувала зміну тарифів тим, що це залучить більше водіїв до платформи.

Де найбільше зміняться ціни на поїздки

Найпомітнішим підвищення виявилося у Львові. У місті підвищили вартість посадки вчетверо – з 4 до 16 грн, запровадили найвищу похвилинну тарифікацію – 1 грн/хв. і підняли мінімальну вартість поїздки до 30 грн. Ось кілька прикладів маршрутів Львовом, запропонованих офіційним сайтом Uber, зі вказаною вартістю за новими тарифами:

 • Залізничний вокзал — Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (36,2 грн);
 • Стрийський парк — ТЦ «Форум Львів» (41,3 грн);
 • Галицька площа — ТРЦ «Кінг Кросс Леополіс» (76,7 грн).

Щодо Одеси, тарифи тут підвищено не настільки: посадка з 5 грн збільшилася до 14 грн, введено похвилинний тариф у розмірі 1 грн/хв., а також збільшено мінімальну вартість поїздки до 30 грн. Приклади популярних маршрутів Одесою та їх вартість у сервісі Uber:

 • Дельфінарій «Немо» — Одеський національний театр опери та балету (36,8 грн);
 • Пам’ятник дюку де Рішельє — Привоз (30,3 грн);
 • Центральний вокзал – Пляж «Аркадія» (47,8 грн).

Як змінилися тарифи в інших містах

У Харкові тарифи не змінилися, проте введено похвилинну оплату в розмірі 0,30 грн/хв. Ось кілька прикладів маршрутів у м. Харків та їх вартість згідно з новими тарифами:

 • «Радмир Експохол» — ТРЦ «Французький бульвар» (31,3 грн);
 • Вокзал – готель «Національ» (42,7 грн);
 • Площа Конституції – ТРЦ «Магелан» (69,7 грн).

У Дніпрі порівняно з цінами на час запуску сервісу піднялися всі тарифи. Приклади маршрутів та їх нова вартість в Uber:

 • ТЦ ЦУМ — Парк ім. Т. Шевченка (26,8 грн);
 • ТРЦ Мост-СІТІ — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара (42,2 грн);
 • Залізничний вокзал — ТРЦ «Караван» (66,3 грн).

Поряд із інформацією про нові тарифи на свої послуги, на офіційному сайті Uber додає:

При цьому Uber в Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові залишається одним із найбільш доступних та надійних способів пересування містом на авто.

Джерело: блоґ Uber

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: