fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Створять газовий коридор Хорватія-Угорщина-Україна

Stvorjať gazovyj korydor Horvatija-Ugorščyna-Ukraїna
Проект входить в пакет ініціатив Президента Хорватії Колінди Грабар-Китарович по формуванню Центральноєвропейської вертикалі співпраці «Адріатика — Балтика — Чорне море» і передбачає можливе об’єднання газотранспортних систем трьох країн
Proekt vhodyť v paket iniciatyv Prezydenta Horvatiї Kolindy Grabar-Kytarovyč po formuvannju Centraľnojevropejśkoї vertykali spivpraci «Adriatyka — Baltyka — Čorne more» i peredbačaje možlyve ob’jednannja gazotransportnyh system tŕoh kraїn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На зустрічі премєр-міністрів України та Хорватії заявили про формування газового коридору Хорватія-Угорщина-Україна. Основна мета співпраці полягає в налагодженні взаємодії в енергетичній сфері з країнами Євросоюзу. Новий газовий коридор передбачає використання потужностей LNG-терміналу на хорватському узбережжі. Деталі співпраці України з ЄС та про газовий коридор. Проект входить в пакет ініціатив Президента Хорватії Колінди Грабар-Китарович по формуванню Центральноєвропейської вертикалі співпраці Адріатика — Балтика — Чорне море і передбачає не лише організацію поставок палива, а й можливе об’єднання газотранспортних систем трьох країн. Ми зацікавлені в тому, щоб створити газовий коридор Хорватія — Угорщина — Україна і все робитимемо для того, щоб цей проект наблизився до повноцінної реалізації.. Володимир Гройсман. премєр-міністр України. Які ще газові плани в України. Нагадаємо, що цьогоріч вдвічі збільшиться польский експорт газу до України. Найбільша державна газова компанія Польщі PGNiG планує вдвічі збільшити експорт газу до України в 2017 році. Якщо газовий хаб буде збудовано до 2021 року, то з 2022 року в Україну зможе поступати газ з будь-якого напряму ЄС.
Реклама 👇 Замовити

На зустрічі прем’єр-міністрів України та Хорватії заявили про формування газового коридору Хорватія-Угорщина-Україна. Основна мета співпраці полягає в налагодженні взаємодії в енергетичній сфері з країнами Євросоюзу. Новий газовий коридор передбачає використання потужностей LNG-терміналу на хорватському узбережжі.

Деталі співпраці України з ЄС та про газовий коридор

Проект входить в пакет ініціатив Президента Хорватії Колінди Грабар-Китарович по формуванню Центральноєвропейської вертикалі співпраці «Адріатика — Балтика — Чорне море» і передбачає не лише організацію поставок палива, а й можливе об’єднання газотранспортних систем трьох країн.

Ми зацікавлені в тому, щоб створити газовий коридор Хорватія — Угорщина — Україна і все робитимемо для того, щоб цей проект наблизився до повноцінної реалізації.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України
Створять газовий коридор Хорватія-Угорщина-Україна

Володимир Гройсман і Андрей Пленкович

Які ще газові плани в України

Нагадаємо, що цьогоріч вдвічі збільшиться польский експортСтворять газовий коридор Хорватія-Угорщина-Україна 1Вдвічі збільшиться польский експорт газу до України газу до України. Найбільша державна газова компанія Польщі PGNiG планує вдвічі збільшити експорт газу до України в 2017 році. Якщо газовий хаб буде збудовано до 2021 року, то з 2022 року в Україну зможе поступати газ з будь-якого напряму ЄС.

Джерело: РБК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: