fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Coworking Platforma відкриває новий офісний простір у Києві

Coworking Platforma vidkryvaje novyj ofisnyj prostir u Kyjevi
Coworking Platforma продовжує розвиватися і вже 16 червня відкриває сучасний офіс в БЦ Leonardo. Коворкінг, освітній майданчик, спільнота для заведення нових знайомств та розвитку бізнесу – все це буде зібрано під одним дахом
Coworking Platforma prodovžuje rozvyvatysja i vže 16 červnja vidkryvaje sučasnyj ofis v BC Leonardo. Kovorking, osvitnij majdančyk, spiľnota dlja zavedennja novyh znajomstv ta rozvytku biznesu – vse ce bude zibrano pid odnym dahom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Coworking Platforma – це спільнота людей, орієнтованих на результат, котра трансформує майбутнє офісних просторів у Києві. Саме так позиціонує себе команда, що стоїть за новим простором. Яка відмінність цього офісного простору від інших?. Співзасновники Coworking Platforma Офер Керцнер, Катерина Горіна та Рафаель Юха вбачають свою мету не лише у створенні офісного простору, що не має аналогів у Києві — вони вірять, що Coworking Platforma може змінити сприйняття малого, середнього та великого бізнесу в Україні та дати йому поштовх для розвитку. Тому вони й запускають новий формат для роботи, спілкування та навчання столичних проектів та команд у спільному просторі. Таке поєднання грамотно облаштованого робочого середовища з широким спектром розважальних і освітніх видів діяльності створює зручний простір для росту не лише локального, але й міжнародного бізнесу. До спільноти Coworking Platforma вже приєдналися: дизайнерські аґенції, соціальні проекти, київські стартапи та інкубатори, IT-кластер, міжнародні венчурні фонди, потужний виробник програмного забезпечення та обладнання для штучного інтелекту і data-центрів. Де можна дізнатися більше про Coworking Platforma?. Всі деталі про Coworking Platforma шукайте у нашому окремому матеріалі. Коли і куди йти?. Відкриття другої сучасної локації у самому серці Києва відбудеться за два дні, 16 червня, в Coworking Platforma Artzavod у рамках святкування її другого успішного року в Україні. Новий офісний простір відкриватимуть під гаслом We like it BIG! Let’s grow together. Засновники Катерина Горіна і Рафаель Юха розкажуть про новий стартап в БЦ Leonardo. Також відвідувачі зможуть приємно поспілкуватися у невимушеній атмосфері, побачити пряму трансляцію з центру нічного Києва і почути історію успіху команди Coworking Platfroma. Вхід на захід здійснюється за попередньою реєстрацією за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Coworking Platforma – це спільнота людей, орієнтованих на результат, котра трансформує майбутнє офісних просторів у Києві. Саме так позиціонує себе команда, що стоїть за новим простором.

Яка відмінність цього офісного простору від інших?

Співзасновники Coworking Platforma Офер Керцнер, Катерина Горіна та Рафаель Юха вбачають свою мету не лише у створенні офісного простору, що не має аналогів у Києві — вони вірять, що Coworking Platforma може змінити сприйняття малого, середнього та великого бізнесу в Україні та дати йому поштовх для розвитку. Тому вони й запускають новий формат для роботи, спілкування та навчання столичних проектів та команд у спільному просторі. Таке поєднання грамотно облаштованого робочого середовища з широким спектром розважальних і освітніх видів діяльності створює зручний простір для росту не лише локального, але й міжнародного бізнесу. До спільноти Coworking Platforma вже приєдналися:

  • дизайнерські аґенції,
  • соціальні проекти,
  • київські стартапи та інкубатори,
  • IT-кластер,
  • міжнародні венчурні фонди,
  • потужний виробник програмного забезпечення та обладнання для штучного інтелекту і data-центрів.

Де можна дізнатися більше про Coworking Platforma?

Всі деталі про Coworking Platforma шукайте у нашому окремому матеріаліCoworking Platforma відкриває новий офісний простір у Києві 1Coworking Platforma — на кого чекає новий коворкінґ-простір.

Коли і куди йти?

Відкриття другої сучасної локації у самому серці Києва відбудеться за два дні, 16 червня, в Coworking Platforma Artzavod у рамках святкування її другого успішного року в Україні.

Новий офісний простір відкриватимуть під гаслом «We like it BIG! Let’s grow together». Засновники Катерина Горіна і Рафаель Юха розкажуть про новий стартап в БЦ Leonardo. Також відвідувачі зможуть приємно поспілкуватися у невимушеній атмосфері, побачити пряму трансляцію з центру нічного Києва і почути історію успіху команди Coworking Platfroma.

Вхід на захід здійснюється за попередньою реєстрацією за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: