fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Українська Правда» запровадить бейджі для верифікованих новин

«Ukraїnśka Pravda» zaprovadyť bejdži dlja veryfikovanyh novyn
Інтернет-видання «Українська правда» із вересня 2017 року додасть до своєї стрічки новин інструмент повідомлення читачів про достовірність джерела інформації кожної окремої новини
Internet-vydannja «Ukraїnśka pravda» iz veresnja 2017 roku dodasť do svojeї stričky novyn instrument povidomlennja čytačiv pro dostovirnisť džerela informaciї kožnoї okremoї novyny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Збільшення кількості фейкових та сумнівних інформаційних приводів несе репутаційний ризик для більшості суспільно-політичних видань. В Україні подібні випадки теж не є рідкісними. Аби протистояти поширенню фейкових відомостей у соціальних мережах, редакції популярних проектів змушені запроваджувати додаткову верифікацію інформації, котра подається на сайті. Про новий інструмент із верифікації новин повідомила головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва 9 червня на круглому столі 25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз. На часі дізнатися більше про те, як працюватиме новий інструмент перевірки. Як це працюватиме. В оновленій стрічці новин Українська Правда позначатиме, яка інформація вже перевірена, а яка ще перевіряється. Новини українського суспільно-політичного видання будуть відповідним чином марковані. Можна буде побачити, чи інформація перебуває на стадії перевірки, чи джерело є надійним, чи є під питанням. Це ‘на думку команди видання) має допомогти читачам сайту та постійним користувачам соціальних мереж і підписникам сторінок УП у цих мережах. Про інтерактивну складову. За словами головної редакторки Української Правди, стрічка новин стане інтерактивною та зручною для сприйняття. Читачі видання одразу із заголовка зможуть побачити першоджерело новини та що конкретно робить редакція, аби отримати додаткові коментарі та факти на підтвердження правдивості поданої новини. Все це має сприяти зростанню довіри читача до роботи журналістів, зазначають у команді українського видання.
Реклама 👇 Замовити

Збільшення кількості фейкових та сумнівних інформаційних приводів несе репутаційний ризик для більшості суспільно-політичних видань. В Україні подібні випадки теж не є рідкісними. Аби протистояти поширенню фейкових відомостей у соціальних мережах, редакції популярних проектів змушені запроваджувати додаткову верифікацію інформації, котра подається на сайті. Про новий інструмент із верифікації новин повідомила головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва 9 червня на круглому столі «25 років “ВВС Україна”: перевірка фактів тоді і зараз». На часі дізнатися більше про те, як працюватиме новий інструмент перевірки.

Як це працюватиме

В оновленій стрічці новин «Українська Правда» позначатиме, яка інформація вже перевірена, а яка ще перевіряється. Новини українського суспільно-політичного видання будуть відповідним чином марковані. Можна буде побачити, чи інформація перебуває на стадії перевірки, чи джерело є надійним, чи є під питанням. Це ‘на думку команди видання) має допомогти читачам сайту та постійним користувачам соціальних мереж і підписникам сторінок «УП» у цих мережах.

Про інтерактивну складову

За словами головної редакторки «Української Правди», стрічка новин стане інтерактивною та зручною для сприйняття. Читачі видання одразу із заголовка зможуть побачити першоджерело новини та що конкретно робить редакція, аби отримати додаткові коментарі та факти на підтвердження правдивості поданої новини. Все це має сприяти зростанню довіри читача до роботи журналістів, зазначають у команді українського видання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: