Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Українська Правда» запровадить бейджі для верифікованих новин

«Ukraїnśka Pravda» zaprovadyť bejdži dlja veryfikovanyh novyn

Інтернет-видання «Українська правда» із вересня 2017 року додасть до своєї стрічки новин інструмент повідомлення читачів про достовірність джерела інформації кожної окремої новини
Internet-vydannja «Ukraїnśka pravda» iz veresnja 2017 roku dodasť do svojeї stričky novyn instrument povidomlennja čytačiv pro dostovirnisť džerela informaciї kožnoї okremoї novyny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про новий інструмент із верифікації новин повідомила головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва 9 червня на круглому столі 25 років “ВВС Україна”: перевірка фактів тоді і зараз. Як це працюватиме. В оновленій стрічці новин Українська Правда позначатиме, яка інформація вже перевірена, а яка ще перевіряється. Новини будуть марковані. Можна буде побачити, чи інформація перебуває на стадії перевірки, чи джерело є надійним, чи є під питанням. Про інтерактивну складову. За словами головної редакторки, стрічка новин стане інтерактивною та зручною для сприйняття. Читачі одразу із заголовка зможуть побачити першоджерело новини та що конкретно робить редакція, аби отримати додаткові коментарі та факти.

Про новий інструмент із верифікації новин повідомила головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва 9 червня на круглому столі «25 років “ВВС Україна”: перевірка фактів тоді і зараз».

Як це працюватиме

В оновленій стрічці новин «Українська Правда» позначатиме, яка інформація вже перевірена, а яка ще перевіряється. Новини будуть марковані. Можна буде побачити, чи інформація перебуває на стадії перевірки, чи джерело є надійним, чи є під питанням.

Про інтерактивну складову

За словами головної редакторки, стрічка новин стане інтерактивною та зручною для сприйняття. Читачі одразу із заголовка зможуть побачити першоджерело новини та що конкретно робить редакція, аби отримати додаткові коментарі та факти.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: