fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Історична правда» боротиметься з тролями

«Istoryčna pravda» borotymeťsja z troljamy
Редакція проекту «Історична правда» заявила про відключення коментування на сайті. Мотивують це тим, що технічні особливості сайту не дозволяють автоматично відслідковувати появу кожного нового коментаря
Redakcija proektu «Istoryčna pravda» zajavyla pro vidključennja komentuvannja na sajti. Motyvujuť ce tym, ščo tehnični osoblyvosti sajtu ne dozvoljajuť avtomatyčno vidslidkovuvaty pojavu kožnogo novogo komentarja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект Історична правда скасовує можливість коментувати публікації, оскільки дана функція, як спосіб вільного обміну думками, перетворюється на платформу для флуду та взаємних образ читачів. Про це повідомили на сторінці дочірнього проекту УП. Чому скасовано коментування на Історична правда. Редакція проекту заявила, що технічні особливості сайту не дозволяють автоматично відслідковувати появу нових коментарів подібного змісту. Для цього потрібен модератор, який би вручну відслідковував появу коментарів під кожним постом. З низки технічних і фінансових причин це не видається ефективним розв’язанням проблеми. Історична правда лишається відкритим майданчиком для всіх компетентних точок зору і думок. Але ми також закликаємо дискутувати навколо минулого не через анонімні акаунти, а відкрито, від свого імені, щоб кожний читач міг сформувати думку про репутацію дописувача.. . . Як редакція надалі спілкуватиметься з читачами. Продовжувати спілкування з ресурсом можна за допомогою редакційної пошти [email protected]  та на сторінці в соціальній мережі.
Реклама 👇 Замовити

Проект «Історична правда» скасовує можливість коментувати публікації, оскільки дана функція, як спосіб вільного обміну думками, перетворюється на платформу для флуду та взаємних образ читачів. Про це повідомили на сторінці дочірнього проекту «УП».

Чому скасовано коментування на «Історична правда»

Редакція проекту заявила, що технічні особливості сайту не дозволяють автоматично відслідковувати появу нових коментарів подібного змісту. Для цього потрібен модератор, який би «вручну» відслідковував появу коментарів під кожним постом. З низки технічних і фінансових причин це не видається ефективним розв’язанням проблеми.

«Історична правда» лишається відкритим майданчиком для всіх компетентних точок зору і думок. Але ми також закликаємо дискутувати навколо минулого не через анонімні акаунти, а відкрито, від свого імені, щоб кожний читач міг сформувати думку про репутацію дописувача.

Як редакція надалі спілкуватиметься з читачами

Продовжувати спілкування з ресурсом можна за допомогою редакційної пошти [email protected]  та на сторінці в соціальній мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: