Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акселератор Rockstart роздає стартапам €200 тис

Akselerator Rockstart rozdaje startapam €200 tys

Програма розрахована на використання технологій штучного інтелекту у різних сферах. Ініціатива зібрала експертів та менторів з AI, які мають досвід у сфері роботи з великими даними
Programa rozrahovana na vykorystannja tehnologij štučnogo intelektu u riznyh sferah. Iniciatyva zibrala ekspertiv ta mentoriv z AI, jaki majuť dosvid u sferi roboty z velykymy danymy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  AI акселератор офіційно відкрив подачу аплікацій на акселераційну програму. Вона розпочнеться в жовтні 2017. Подати заявку можна протягом 6 тижнів, після чого буде відібрано 10 найкращих старапів, які відправляться до Den Bosch для роботи над своїми ідеями і продуктами. Програма триватиме 6 місяців. На яких умовах відбуватиметься фінансування. В акселераторі AI відібрані стартапи отримають фінансування €20 тис готівкою і €80 тис на оренду офісних приміщень упродовж всієї програми. Також передбачено підтримку з боку наставників та експертів з відповідних галузей. Умовою фінансування є надання інвесторам 6% частки у стартапі. Як долучитися до програми. Проекти мають створити можливості для бізнесу, приносячи технології у поточні бізнес-процеси в компаніях, що зробить їх більш зручними для використання в реальних життєвих ситуаціях. Заявку можна подати тут.

AI акселератор офіційно відкрив подачу аплікацій на акселераційну програму. Вона розпочнеться в жовтні 2017. Подати заявку можна протягом 6 тижнів, після чого буде відібрано 10 найкращих старапів, які відправляться до Den Bosch для роботи над своїми ідеями і продуктами. Програма триватиме 6 місяців.

На яких умовах відбуватиметься фінансування

В акселераторі AI відібрані стартапи отримають фінансування €20 тис готівкою і €80 тис на оренду офісних приміщень упродовж всієї програми. Також передбачено підтримку з боку наставників та експертів з відповідних галузей. Умовою фінансування є надання інвесторам 6% частки у стартапі.

Як долучитися до програми

Проекти мають створити можливості для бізнесу, приносячи технології у поточні бізнес-процеси в компаніях, що зробить їх більш зручними для використання в реальних життєвих ситуаціях. Заявку можна подати тут.

Джерело: Rockstart

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: