Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Поляки отримали першу партію скрапленого газу із США

Poljaky otrymaly peršu partiju skraplenogo gazu iz SŠA

США почали постачати газ до Польщі. Перша партія зрідженого газу надійшла до країни 7 червня 2017 року. Постачання палива — важливий етап створення українсько-польського регіонального центру з газу
SŠA počaly postačaty gaz do Poľšči. Perša partija zridženogo gazu nadijšla do kraїny 7 červnja 2017 roku. Postačannja palyva — važlyvyj etap stvorennja ukraїnśko-poľśkogo regionaľnogo centru z gazu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Диверсифікація поставок енергоносіїв є важливим елементом створення українсько-польського центру торгівлі та зберігання газу. Для чого потрібні ці поставки. В заяві Державного департаменту США з нагоди першої поставки палива зазначається, що експорт зрідженого газу із США сприяє підтримці робочих місць у Північній Америці, зниженню ціни на енергію для наших міжнародних партнерів і досягненню мети забезпечення енергетичної безпеки Європи. Це потужний крок для зміцнення енергетичної безпеки Америки та Європи. Тед Круз, сенатор США Державний департамент США тісно співпрацює з європейськими партнерами, щоб диверсифікувати поставки енергоносіїв до Європи. Це має посилити європейську енергетичну безпеку.
09.06.2017,15:46
0
Голос Америки

Диверсифікація поставок енергоносіїв є важливим елементом створення українсько-польського центру торгівлі та зберігання газу.

Для чого потрібні ці поставки

В заяві Державного департаменту США з нагоди першої поставки палива зазначається, що експорт зрідженого газу із США сприяє підтримці робочих місць у Північній Америці, зниженню ціни на енергію для наших міжнародних партнерів і досягненню мети забезпечення енергетичної безпеки Європи.

Це потужний крок для зміцнення енергетичної безпеки Америки та Європи.

Тед Круз, сенатор США

Державний департамент США тісно співпрацює з європейськими партнерами, щоб диверсифікувати поставки енергоносіїв до Європи. Це має посилити європейську енергетичну безпеку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: