Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стандарти «Євро-5» та «Євро-6» почнуть діяти в Україні

Standarty «Jevro-5» ta «Jevro-6» počnuť dijaty v Ukraїni

З 1 січня 2018 року в Україні почнуть діяти екологічні норми не нижче рівня «Євро-5» для користування транспортними засобами
Z 1 sičnja 2018 roku v Ukraїni počnuť dijaty ekologični normy ne nyžče rivnja «Jevro-5» dlja korystuvannja transportnymy zasobamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  247 депутатів проголосували за законопроект щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.  Мета законопроекту Основною метою законопроекту є підвищення рівня екологічності автомобільного парку України. Це має відбутися через стимулювання розвитку ринку автотранспортних засобів екологічного стандарту «Євро-5». Основним завданням законопроекту є надання можливості адаптації виробництва та ринку транспортних засобів до поетапного запровадження в нашій країні вимог екологічної безпеки. Вони відповідають міжнародним природоохоронним нормам щодо колісних транспортних засобів. Про це йдеться у пояснювальній записці до документа. Які зміни відбудуться в законі Зміни вносяться до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів». З  1 січня 2018 року автомобілі, що будуть ввезені, вироблені та зареєстровані на території України та матимуть відповідні документи, які підтверджують, що конструкція транспортного засобу відповідає екологічним нормам не нижче рівня «Євро-5». Пропуск автомобілів на територію Україні для вільного обігу та першої державної реєстрації, а також вироблених в Україні відтепер відбуватиметься лише за умови їх відповідності екологічним нормам не   нижче рівня «Євро-6» — з 1 січня 2020 року.

247 депутатів проголосували за законопроект щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів. 

Мета законопроекту

Основною метою законопроекту є підвищення рівня екологічності автомобільного парку України. Це має відбутися через стимулювання розвитку ринку автотранспортних засобів екологічного стандарту «Євро-5». Основним завданням законопроекту є надання можливості адаптації виробництва та ринку транспортних засобів до поетапного запровадження в нашій країні вимог екологічної безпеки. Вони відповідають міжнародним природоохоронним нормам щодо колісних транспортних засобів. Про це йдеться у пояснювальній записці до документа.

Які зміни відбудуться в законі

Зміни вносяться до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів». З  1 січня 2018 року автомобілі, що будуть ввезені, вироблені та зареєстровані на території України та матимуть відповідні документи, які підтверджують, що конструкція транспортного засобу відповідає екологічним нормам не нижче рівня «Євро-5».

Пропуск автомобілів на територію Україні для вільного обігу та першої державної реєстрації, а також вироблених в Україні відтепер відбуватиметься лише за умови їх відповідності екологічним нормам не   нижче рівня «Євро-6» — з 1 січня 2020 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: