fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Палеонтологи знайшли рештки людини віком 300 тис років

Paleontology znajšly reštky ljudyny vikom 300 tys rokiv
Знахідка на 100 тисяч років старша за раніше знайдені рештки людини, що розширює межі «колиски людства». Дослідники заявляють, що найкраще у цих скам’янілостях те, що вони «вловлюють момент еволюції»
Znahidka na 100 tysjač rokiv starša za raniše znajdeni reštky ljudyny, ščo rozšyrjuje meži «kolysky ljudstva». Doslidnyky zajavljajuť, ščo najkrašče u cyh skam’janilostjah te, ščo vony «vlovljujuť moment evoljuciї»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Палеонтологи у Північній Африці знайшли останки Homo Sapiens віком близько 300 тис років. Знахідка на 100 тис років старша раніше знайдених решток людини, що розширює межі колиски людства.  Особливості знахідки палеонтологів. Найстаріший викопні останки були знайдені у Джебель-Ірхуд, що в Марокко. Вони на 100 тис років старші раніше знайдених решток людини. Попередні схожі знахідки булизафіксовані на півдні та у Східній Африці. Виявлені кістки належать пяти різним особам, в тому числі трьом молодим дорослим, підліткам і дітям віком близько 8 років. Також дослідники знайшли камяні знаряддя, кістки тварин і сліди пожежі. Дослідники заявляють, що найкраще у цих скам’янілостях те, що вони вловлюють момент еволюції. Риси обличчя черепа схожі на сучасних людей, але місце для мозку дуже витягнуте, таке ж як у архаїчно ранніх людей.

Палеонтологи у Північній Африці знайшли останки Homo Sapiens віком близько 300 тис років. Знахідка на 100 тис років старша раніше знайдених решток людини, що розширює межі «колиски людства». 

Особливості знахідки палеонтологів

Найстаріший викопні останки були знайдені у Джебель-Ірхуд, що в Марокко. Вони на 100 тис років старші раніше знайдених решток людини. Попередні схожі знахідки булизафіксовані на півдні та у Східній Африці. Виявлені кістки належать п’яти різним особам, в тому числі трьом молодим дорослим, підліткам і дітям віком близько 8 років. Також дослідники знайшли кам’яні знаряддя, кістки тварин і сліди пожежі. Дослідники заявляють, що найкраще у цих скам’янілостях те, що вони «вловлюють момент еволюції». Риси обличчя черепа схожі на сучасних людей, але місце для мозку дуже витягнуте, таке ж як у архаїчно ранніх людей.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: