Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Renault пропонує зберігати енергію із вживаними акумуляторами

Renault proponuje zberigaty energiju iz vžyvanymy akumuljatoramy

В компанії хочуть на практиці побачити ефективність роботи вживаних акумуляторів і готовність споживачів до впровадження таких систем зберігання енергії
V kompaniї hočuť na praktyci pobačyty efektyvnisť roboty vžyvanyh akumuljatoriv i gotovnisť spožyvačiv do vprovadžennja takyh system zberigannja energiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Французька автокомпанія Renault спільно з британським стартапом Powervault представила системe зберігання енергії на основі вживаних акумулятори від електромобілів.  Як працюють домашні системи зберігання енергії Renault Renault здає акумулятори автомобілів в оренду, отже власники транспорту не мають права на цей компонент електрокара. Зараз акумулятори встановлені в 100 тисяч одиниць. Більшість обладнані системами ємністю 22 кВт/год, але з березня власники електрокарів можуть замінити їх на потужніші блоки. В компанії хочуть на практиці побачити ефективність роботи вживаних акумуляторів і готовність споживачів до впровадження таких систем зберігання енергії. Домашні системи зберігання енергії від Renault не займатимуть багато місця, вони легко вбудовуються в кухонний гарнітур, а їхня вартість, відповідно, буде менша на 30%. Відзначається, що таким чином подвоюється термін використання акумуляторів. Хто зможе стати учасником пілотного проекту Перших 50 домашніх акумуляторів встановлять в будинках Великобританії вже цього року. Учасниками пілотної програми стануть власники житла, обладнаного сонячними панелями. Зокрема системи зберігання енергії зявляться у клієнтів енергетичної компанії M&S Energy, а також в школах і муніципальному житлі.

Французька автокомпанія Renault спільно з британським стартапом Powervault представила системe зберігання енергії на основі вживаних акумулятори від електромобілів. 

Як працюють домашні системи зберігання енергії Renault

Renault здає акумулятори автомобілів в оренду, отже власники транспорту не мають права на цей компонент електрокара. Зараз акумулятори встановлені в 100 тисяч одиниць. Більшість обладнані системами ємністю 22 кВт/год, але з березня власники електрокарів можуть замінити їх на потужніші блоки. В компанії хочуть на практиці побачити ефективність роботи вживаних акумуляторів і готовність споживачів до впровадження таких систем зберігання енергії.

Домашні системи зберігання енергії від Renault не займатимуть багато місця, вони легко вбудовуються в кухонний гарнітур, а їхня вартість, відповідно, буде менша на 30%. Відзначається, що таким чином подвоюється термін використання акумуляторів.

Хто зможе стати учасником пілотного проекту

Перших 50 домашніх акумуляторів встановлять в будинках Великобританії вже цього року. Учасниками пілотної програми стануть власники житла, обладнаного сонячними панелями. Зокрема системи зберігання енергії з’являться у клієнтів енергетичної компанії M&S Energy, а також в школах і муніципальному житлі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: