Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києво-Могилянці відбудеться зустріч з бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером

U Kyjevo-Mogyljanci vidbudeťsja zustrič z burgomistrom Berlina Mihaelem Mjullerom

7 червня з 11:45 до 14:45 кожен учасник зустрічі зможе задати будь-яке питання про німецьку столицю чи діяльність очільника Берліну
7 červnja z 11:45 do 14:45 kožen učasnyk zustriči zmože zadaty buď-jake pytannja pro nimećku stolycju čy dijaľnisť očiľnyka Berlinu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  7 червня у Києво-Могилянській академії відбудеться зустріч з чинним бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером.  Деталі зустрічі. Міхаель Мюллер — німецький політичний діяч, правлячий бургомістр Берліна з 11 грудня 2014 року. Після виборів 2011 року в Берліні, Мюллер був сенатором міського розвитку та навколишнього середовища з 1 грудня 2011 року по 2014 рік. Також Мюллер є членом Комітету з міжнародних справ, Комітету у європейських справах та Комітету у справах культури. Організатор Dt. Studiengang Deutschland-und Europastudien an Kiewer Mohyla-Akademie на сторінці зустрічі у Facebook зазначає, що кожен учасник зможе задати будь-яке питання про німецьку столицю чи діяльність бургомістра.  Час і місце проведення. Захід проходитиме у Національний університет Києво-Могилянська академія з 11:45 до 14:45.

7 червня у Києво-Могилянській академії відбудеться зустріч з чинним бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером. 

Деталі зустрічі

Міхаель Мюллер — німецький політичний діяч, правлячий бургомістр Берліна з 11 грудня 2014 року. Після виборів 2011 року в Берліні, Мюллер був сенатором міського розвитку та навколишнього середовища з 1 грудня 2011 року по 2014 рік. Також Мюллер є членом Комітету з міжнародних справ, Комітету у європейських справах та Комітету у справах культури.

Організатор Dt. Studiengang «Deutschland-und Europastudien» an Kiewer Mohyla-Akademie на сторінці зустрічі у Facebook зазначає, що кожен учасник зможе задати будь-яке питання про німецьку столицю чи діяльність бургомістра. 

Час і місце проведення

Захід проходитиме у Національний університет «Києво-Могилянська академія» з 11:45 до 14:45.

Теґи: анонси, Київ
Джерело: Berlin Today

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: