Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Південмаш» виготовить 12 ракет для «Морського старту»

«Pivdenmaš» vygotovyť 12 raket dlja «Morśkogo startu»

Компанія S7 Sea Launch Limited уклала контракт на виробництво і поставку ракет-носіїв. Вони будуть використані в рамках міжнародних космічних проектів для досліджень і використання космосу в мирних цілях
Kompanija S7 Sea Launch Limited uklala kontrakt na vyrobnyctvo i postavku raket-nosiїv. Vony buduť vykorystani v ramkah mižnarodnyh kosmičnyh proektiv dlja doslidžeń i vykorystannja kosmosu v myrnyh ciljah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Держпідприємство Південний машинобудівний завод виготовить 12 ракет-носіїв серії Зеніт для міжнародних програм Морський старт і Наземний старт. На заводі підтвердили інформацію, що S7 Sea Launch Limited уклала контракт на виробництво і поставку ракет-носіїв. На часі дізнатися більше про нові ракети, які виготовлятиме Південмаш. Цілі виготовлення ракет-носіїв від Південмаш. Повідомляється, що ракети-носії будуть використані в рамках міжнародних космічних проектів для досліджень і використання космосу в мирних цілях. Як розповіли на підприємстві, зараз у виробництві на підприємстві є дві ракети Зеніт-3SL і Зеніт-3SLБ. Підписання контракту на виготовлення 12 ракет-носіїв може завантажити виробничі потужності підприємства не на один рік, тож робітники сподіваються на виплату заборгованості й підвищення оплати праці. Портфель замовлень Південмашу перевищує $350 млн, що допоможе заводу вийти з майже чотирирічної фінансової кризи.

Цілі виготовлення ракет-носіїв від «Південмаш»

Повідомляється, що ракети-носії будуть використані в рамках міжнародних космічних проектів для досліджень і використання космосу в мирних цілях. Як розповіли на підприємстві, зараз у виробництві на підприємстві є дві ракети «Зеніт-3SL» і «Зеніт-3SLБ».

«Південмаш» виготовить 12 ракет для «Морського старту» 1

Підписання контракту на виготовлення 12 ракет-носіїв може завантажити виробничі потужності підприємства не на один рік, тож робітники сподіваються на виплату заборгованості й підвищення оплати праці. Портфель замовлень «Південмашу» перевищує $350 млн, що допоможе заводу вийти з майже чотирирічної фінансової кризи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: