fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Південмаш» виготовить 12 ракет для «Морського старту»

«Pivdenmaš» vygotovyť 12 raket dlja «Morśkogo startu»
Компанія S7 Sea Launch Limited уклала контракт на виробництво і поставку ракет-носіїв. Вони будуть використані в рамках міжнародних космічних проектів для досліджень і використання космосу в мирних цілях
Kompanija S7 Sea Launch Limited uklala kontrakt na vyrobnyctvo i postavku raket-nosiїv. Vony buduť vykorystani v ramkah mižnarodnyh kosmičnyh proektiv dlja doslidžeń i vykorystannja kosmosu v myrnyh ciljah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Держпідприємство Південний машинобудівний завод виготовить 12 ракет-носіїв серії Зеніт для міжнародних програм Морський старт і Наземний старт. На заводі підтвердили інформацію, що S7 Sea Launch Limited уклала контракт на виробництво і поставку ракет-носіїв. На часі дізнатися більше про нові ракети, які виготовлятиме Південмаш. Цілі виготовлення ракет-носіїв від Південмаш. Повідомляється, що ракети-носії будуть використані в рамках міжнародних космічних проектів для досліджень і використання космосу в мирних цілях. Як розповіли на підприємстві, зараз у виробництві на підприємстві є дві ракети Зеніт-3SL і Зеніт-3SLБ. Підписання контракту на виготовлення 12 ракет-носіїв може завантажити виробничі потужності підприємства не на один рік, тож робітники сподіваються на виплату заборгованості й підвищення оплати праці. Портфель замовлень Південмашу перевищує $350 млн, що допоможе заводу вийти з майже чотирирічної фінансової кризи.

Цілі виготовлення ракет-носіїв від «Південмаш»

Повідомляється, що ракети-носії будуть використані в рамках міжнародних космічних проектів для досліджень і використання космосу в мирних цілях. Як розповіли на підприємстві, зараз у виробництві на підприємстві є дві ракети «Зеніт-3SL» і «Зеніт-3SLБ».

«Південмаш» виготовить 12 ракет для «Морського старту» 1

Підписання контракту на виготовлення 12 ракет-носіїв може завантажити виробничі потужності підприємства не на один рік, тож робітники сподіваються на виплату заборгованості й підвищення оплати праці. Портфель замовлень «Південмашу» перевищує $350 млн, що допоможе заводу вийти з майже чотирирічної фінансової кризи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: