fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Паркування транспорту в Україні зміниться — новий закон

Parkuvannja transportu v Ukraїni zminyťsja — novyj zakon
Депутати підтримали створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Зараз відбулось голосування у першому читанні
Deputaty pidtrymaly stvorennja zakonodavčogo mehanizmu nevidvorotnosti vidpovidaľnosti za porušennja pravyl zupynky, stojanky ta parkuvannja transportnyh zasobiv. Zaraz vidbuloś golosuvannja u peršomu čytanni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 5364 про парковку транспортних засобів, оскільки існуюча система мала значні законодавчі недоліки та не відповідала потребам учасників дорожнього руху. На часі дізнатися, як зміниться паркування. Документ передбачає:. Створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та тимчасової зупинки транспортних засобів шляхом введення фото- і відеофіксації правопорушень. Поширення чинного законодавчого механізму притягнення до адмінвідповідальності осіб, які несплачують вартість послуг паркування або паркуються на місцях для інвалідів, не маючи такого права. Обовязкове залишення копії постанови чи повідомлення про рішення про притягнення до адмінвідповідальності за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки / відеозапису, на лобовому склі транспортного засобу. Наділення повноваженнями розгляду справ про адміністративні правопорушення та тимчасового затримання транспортного засобу інспекторів з паркування. за несплату послуг з користування відповідними майданчиками штраф нараховуватиметься в 20-кратному розмірі. 50% знижки в оплаті штрафів водії отримають при сплаті протягом 10 банківських днів.
Реклама 👇 Замовити

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 5364 про парковку транспортних засобів, оскільки існуюча система мала значні законодавчі недоліки та не відповідала потребам учасників дорожнього руху. На часі дізнатися, як зміниться паркування.

Документ передбачає:

  • Створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та тимчасової зупинки транспортних засобів шляхом введення фото- і відеофіксації правопорушень.
  • Поширення чинного законодавчого механізму притягнення до адмінвідповідальності осіб, які несплачують вартість послуг паркування або паркуються на місцях для інвалідів, не маючи такого права.
  • Обов’язкове залишення копії постанови чи повідомлення про рішення про притягнення до адмінвідповідальності за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки / відеозапису, на лобовому склі транспортного засобу.
  • Наділення повноваженнями розгляду справ про адміністративні правопорушення та тимчасового затримання транспортного засобу інспекторів з паркування.
  • за несплату послуг з користування відповідними майданчиками штраф нараховуватиметься в 20-кратному розмірі.
  • 50% знижки в оплаті штрафів водії отримають при сплаті протягом 10 банківських днів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: