fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube, Google та Facebook зміцнили позиції в Україні — дані KANTAR TNS

YouTube, Google ta Facebook zmicnyly pozyciї v Ukraїni — dani KANTAR TNS
Після санкційних блокувань сайтів та певних компаній в Україні протягом травня 2017 року відбулася зміна у відвідуваності окремих веб-ресурсів. Про це свідчать результати аналітичного дослідження KANTAR TNS
Pislja sankcijnyh blokuvań sajtiv ta pevnyh kompanij v Ukraїni protjagom travnja 2017 roku vidbulasja zmina u vidviduvanosti okremyh veb-resursiv. Pro ce svidčať rezuľtaty analityčnogo doslidžennja KANTAR TNS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ажіотаж довкола блокування вплинув на динаміку інтересу користувачів до одних ресурсів і падіння аудиторії до інших. Внаслідок цього у рейтингу найпопулярніших сайтів впевнено на другій сходинці закріпився YouTube, а лідером залишається зв’язка Google.com+Google.com.ua. Які ще зміни відбулися. Цікаві зміни відбулися в ТОП-30 онлайн-ресурсів: Yandex.ua+Yandex.ru та Mail.ru втрачають охоплення, але не втрачають позицій. Рекордсменом за темпами зростання у травні-2017 став сайт Opera.com, який набрав додаткових 15,5% охоплення і вперше увійшов до ТОП-30 взагалі. На хвилі зростання також перебуває охоплення Facebook.com — +7,5%, які підняли соцмережу Марка Цукерберґа з 6 на 4 місце рейтингу. На третьому місці за величиною приросту охоплення — 24tv.ua з 5% зростанням, за ним йде Ukr.net з 4,5% росту. Збільшились охоплення і у новинарних сайтів Tsn.ua (+1.4%) та Rbc.ua (+2,2%). Як загалом виглядає ситуація на ринку популярних онлайн-ресурсів. На основі якої бази виконувалися дослідження. Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел: Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 — з фіксацією відео. Frame-centric- лічильники, встановлені не на сайті, а в банерних мережах. На даний момент так вимірюють показники за понад 2,5 тис сайтів. User-centric- панель охоплює близько 5 тис респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом. Вся інформація із цих джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних, твердять у KANTAR TNS.

Ажіотаж довкола блокування вплинув на динаміку інтересу користувачів до одних ресурсів і падіння аудиторії до інших. Внаслідок цього у рейтингу найпопулярніших сайтів впевнено на другій сходинці закріпився YouTube, а лідером залишається зв’язка Google.com+Google.com.ua.

Які ще зміни відбулися

Цікаві зміни відбулися в ТОП-30 онлайн-ресурсів:

  • Yandex.ua+Yandex.ru та Mail.ru втрачають охоплення, але не втрачають позицій.
  • Рекордсменом за темпами зростання у травні-2017 став сайт Opera.com, який набрав додаткових 15,5% охоплення і вперше увійшов до ТОП-30 взагалі.
  • На хвилі зростання також перебуває охоплення Facebook.com — +7,5%, які підняли соцмережу Марка ЦукерберґаYouTube, Google та Facebook зміцнили позиції в Україні — дані KANTAR TNS 1CEO Facebook до випускників: «Настав час визначити новий соціальний контракт» з 6 на 4 місце рейтингу.
  • На третьому місці за величиною приросту охоплення — 24tv.ua з 5% зростанням, за ним йде Ukr.net з 4,5% росту.
  • Збільшились охоплення і у новинарних сайтів Tsn.ua (+1.4%) та Rbc.ua (+2,2%).

Як загалом виглядає ситуація на ринку популярних онлайн-ресурсів

YouTube, Google та Facebook зміцнили позиції в Україні — дані KANTAR TNS 2

Повний рейтинг

На основі якої бази виконувалися дослідження

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  • Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 — з фіксацією відео.
  • Frame-centric- лічильники, встановлені не на сайті, а в банерних мережах. На даний момент так вимірюють показники за понад 2,5 тис сайтів.
  • User-centric- панель охоплює близько 5 тис респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Вся інформація із цих джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних, твердять у KANTAR TNS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: