fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Huawei запрошує дослідників з усього світу

Huawei zaprošuje doslidnykiv z uśogo svitu
Компанія Huawei оголосила про старт інноваційної дослідницької програми HIRP (Huawei Innovation Research Program).
Kompanija Huawei ogolosyla pro start innovacijnoї doslidnyćkoї programy HIRP (Huawei Innovation Research Program).
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ця програма від Huawei розрахована на фахівців високого рівня, які на умовах повної зайнятості працюють у науково-дослідних інститутах та університетах і займаються розробками в сфері комунікаційних технологій, інформатики, інженерії та суміжних галузях. Що чекатиме на учасників програми. Головні цілі, переслідувані програмою, – технологічне оновлення в галузі ІКТ і взаємовигідне співробітництво, що відповідає взаємним інтересам сторін. Як довго триватиме фінансування від Huawei. Програма HIRP надає можливість фінансування інноваційних дослідницьких проектів тривалістю 1-2 роки – на конкурсній основі. Сума винагороди становить від $30 до $70 тис, але в особливих випадках може перевищувати вказаний поріг. Скільки дослідників можуть подати заявки цьогоріч. Цього року для досліджень пропонується 140 тем, згрупованих у 13 напрямів. Кінцевий термін подання заявок – 16 червня 2017 року (до 09:00 год. за місцевим часом у Пекіні). Де дізнатися про все детальніше. Детальні умови програми та заповнення заявок і перелік документів для участі можна знайти на сайті програми.
Реклама 👇 Замовити

Ця програма від Huawei розрахована на фахівців високого рівня, які на умовах повної зайнятості працюють у науково-дослідних інститутах та університетах і займаються розробками в сфері комунікаційних технологій, інформатики, інженерії та суміжних галузях.

Що чекатиме на учасників програми

Головні цілі, переслідувані програмою, – технологічне оновлення в галузі ІКТ і взаємовигідне співробітництво, що відповідає взаємним інтересам сторін.

Як довго триватиме фінансування від Huawei

Програма HIRP надає можливість фінансування інноваційних дослідницьких проектів тривалістю 1-2 роки – на конкурсній основі. Сума винагороди становить від $30 до $70 тис, але в особливих випадках може перевищувати вказаний поріг.

Скільки дослідників можуть подати заявки цьогоріч

Цього року для досліджень пропонується 140 тем, згрупованих у 13 напрямів. Кінцевий термін подання заявок – 16 червня 2017 року (до 09:00 год. за місцевим часом у Пекіні).

Де дізнатися про все детальніше

Детальні умови програми та заповнення заявок і перелік документів для участі можна знайти на сайті програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: