fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Білоруси зацікавили інвесторів додатком Wandle для беззвучного режиму

Bilorusy zacikavyly investoriv dodatkom Wandle dlja bezzvučnogo režymu
Додаток Wandle сам активує на смартфоні віброрежим, в залежності від місця, де знаходиться користувач. Сервіс зарекомендував себе завдяки лідируючим позиціям по скачуванню в Google Play
Dodatok Wandle sam aktyvuje na smartfoni vibrorežym, v zaležnosti vid miscja, de znahodyťsja korystuvač. Servis zarekomenduvav sebe zavdjaky lidyrujučym pozycijam po skačuvannju v Google Play
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап білорусів Wandle отримає інвестиції від американської компанії Solbeg Group. Сервіс також сподобався каліфорнійському відділу Google, який допоміг з розміщенням і просуванням проекту в Google Play. На часі дізнатися, чим же зацікавив білоруський стартап закордонних інвесторів та користувачів. Кажуть, увесь секрет — у спеціальному беззвучному режимі. Що вміє додаток. Розробка білоруських програмістів автоматично перемикає телефон на беззвучний режим і назад в залежності від місця, де знаходиться користувач. Наприклад, в кінотеатрі смартфон сам перейде на віброрежим, а коли вийдете з приміщення — поверне звук до нормального стану. ВІд користувача не потрібно жодних додаткових дій. Стартап Wandle зарекомендував себе завдяки лідируючим позиціям за кількістю завантажень в США, Індії, Південній Кореї, Єгипті та інших країнах. Проект був відзначений у номінації Кращий стартап в Парку високих технологій. Як розширять функції Wandle. Розробник сервісу Павло Авдевич повідомив, що на даний момент команда працює над автоматизацією різної функціональності цього додатку для смартфона, щоб телефон міг сам підлаштовуватися під користувача. Наприклад, одна з поширених проблем, які помітили розробники, — люди, приходячи додому, забувають активувати Wi-Fi, через що витрачають мобільний трафік. Додаток зможе допомогти заощадити і гроші, і батарею, самостійно виконуючи дії замість користувача. У перспективі планується робота з американськими сервісами і CRM-системами. Також в планах розробити версію цього додатку для iOS.

Стартап білорусів Wandle отримає інвестиції від американської компанії Solbeg Group. Сервіс також сподобався каліфорнійському відділу Google, який допоміг з розміщенням і просуванням проекту в Google Play. На часі дізнатися, чим же зацікавив білоруський стартап закордонних інвесторів та користувачів. Кажуть, увесь секрет — у спеціальному беззвучному режимі.

Що вміє додаток

Розробка білоруських програмістів автоматично перемикає телефон на беззвучний режим і назад в залежності від місця, де знаходиться користувач. Наприклад, в кінотеатрі смартфон сам перейде на віброрежим, а коли вийдете з приміщення — поверне звук до нормального стану. ВІд користувача не потрібно жодних додаткових дій. Стартап Wandle зарекомендував себе завдяки лідируючим позиціям за кількістю завантажень в США, Індії, Південній Кореї, Єгипті та інших країнах. Проект був відзначений у номінації «Кращий стартап» в Парку високих технологій.

Білоруси зацікавили інвесторів додатком Wandle для беззвучного режиму 1

Як розширять функції Wandle

Розробник сервісу Павло Авдевич повідомив, що на даний момент команда працює над автоматизацією різної функціональності цього додатку для смартфона, щоб телефон міг сам підлаштовуватися під користувача. Наприклад, одна з поширених проблем, які помітили розробники, — люди, приходячи додому, забувають активувати Wi-Fi, через що витрачають мобільний трафік. Додаток зможе допомогти заощадити і гроші, і батарею, самостійно виконуючи дії замість користувача. У перспективі планується робота з американськими сервісами і CRM-системами. Також в планах розробити версію цього додатку для iOS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: