fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвестиції в агросектор в Україні зросли на 58%

Investyciї v agrosektor v Ukraїni zrosly na 58%
Загальний обсяг залучення коштів у січні–березні 2017 року в аграрну галузь склав 10,9 млрд грн, що на 57,9% більше у порівнянні з попереднім роком. Загальний обсягах інвестицій у економіку держави зріс з 13,5% до 16,8%
Zagaľnyj obsjag zalučennja koštiv u sični–berezni 2017 roku v agrarnu galuź sklav 10,9 mlrd grn, ščo na 57,9% biľše u porivnjanni z poperednim rokom. Zagaľnyj obsjagah investycij u ekonomiku deržavy zris z 13,5% do 16,8%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні зберігається тенденція зростання інвестицій в аграрний сектор. Про це повідомляють в Національному науковому центрі Інститут аграрної економіки. На часі дізнатися більше про інвестиції та напрямки їхнього використання у сільськогосподарському сегменті. Які основні показники агросектору. Завідувач відділу інвестицій ННЦ Інститут аграрної економіки Микола Кісіль зазначив, що практично увесь приріст капітальних інвестицій в аграрний сектор досягнуто за рахунок сільського господарства. Загальний обсяг залучення коштів у січні–березні 2017 року склав 10,9 млрд грн. Цей показник на 57,9% більше порівняно із 2016 рококм. Відзначається, що за цей період зріс загальний обсягах інвестицій у економіку держави. Динаміка змін складає з 13,5% до 16,8%. На 1 грн капітальних інвестицій у виробництво харчових продуктів і тютюнових виробів у січні-березні 2017 року припало 3,38 грн інвестицій у сільське господарство. Це співвідношення збережеться і надалі, вважають автори звіту. Що прогнозують експерти. За прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, темп 2016 року і першого кварталу 2017-го дозволить збільшити загальний обсяг капітальних інвестицій. Як очікують аналітики, цей показник збільшиться із 49,7 млрд до 75+ млрд грн. Оскільки в Україні поки що не створено умов для широкомасштабного інвестиційного розвитку малих і середніх сільгосптоваровиробників, інвестори будуть велкими. Аналітики вважають, що основні інвестиції в аграрний сектор економіки в 2017 році буде здійснювати великий агробізнес.  
Реклама 👇 Замовити

В Україні зберігається тенденція зростання інвестицій в аграрний сектор. Про це повідомляють в Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки». На часі дізнатися більше про інвестиції та напрямки їхнього використання у сільськогосподарському сегменті.

Які основні показники агросектору

Завідувач відділу інвестицій ННЦ «Інститут аграрної економіки» Микола Кісіль зазначив, що практично увесь приріст капітальних інвестицій в аграрний сектор досягнуто за рахунок сільського господарства. Загальний обсяг залучення коштів у січні–березні 2017 року склав 10,9 млрд грн. Цей показник на 57,9% більше порівняно із 2016 рококм. Відзначається, що за цей період зріс загальний обсягах інвестицій у економіку держави. Динаміка змін складає з 13,5% до 16,8%.

На 1 грн капітальних інвестицій у виробництво харчових продуктів і тютюнових виробів у січні-березні 2017 року припало 3,38 грн інвестицій у сільське господарство. Це співвідношення збережеться і надалі, вважають автори звіту.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що прогнозують експерти

За прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, темп 2016 року і першого кварталу 2017-го дозволить збільшити загальний обсяг капітальних інвестицій. Як очікують аналітики, цей показник збільшиться із 49,7 млрд до 75+ млрд грн. Оскільки в Україні поки що не створено умов для широкомасштабного інвестиційного розвитку малих і середніх сільгосптоваровиробників, інвестори будуть велкими. Аналітики вважають, що основні інвестиції в аграрний сектор економіки в 2017 році буде здійснювати великий агробізнес.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: