fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Hyperloop почне перші тестові запуски

Hyperloop počne perši testovi zapusky
До 2021 року планується створити лінію надшвидкісного поїзда Hyperloop між Амстердамом і Парижем. Передбачається, що максимальна швидкість шаттла у вакуумному тунелі складатиме до 1223 км/год
Do 2021 roku planujeťsja stvoryty liniju nadšvydkisnogo poїzda Hyperloop miž Amsterdamom i Paryžem. Peredbačajeťsja, ščo maksymaľna švydkisť šattla u vakuumnomu tuneli skladatyme do 1223 km/god
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Голландська компанія Hardt Global Mobility побудувала 30-метрову транспортну лінію для тестування технології вакуумного поїзда Hyperloop. На часі дізнатися більше про те, коли ми побачимо швидкісний потяг у дії. Як функціонуватиме вакуумний поїзд Hyperloop. Це — проект вакуумного поїзда, запропонований директором Hardt Global Mobility, Тімом Хаутером. Реалізацію розробки підтримав очільник SpaceX Ілон Маск. 22 березня 2017 року компанія перейшла до будівництва першої пасажирської капсули для проекту новітньої транспортної системи. До 2021 року планується створити лінію надшвидкісного поїзда між Амстердамом і Парижем. Передбачається, що максимальна швидкість шаттла у вакуумному тунелі складатиме до 1223 км/год. Керівник Hardt Global Mobility Тім Хаутер повідомив, що в тестовому відрізку будуть випробовувати всі системи, які не вимагають високої швидкості.
02.06.2017,13:19
0
Hardt Global Mobility

Голландська компанія Hardt Global Mobility побудувала 30-метрову транспортну лінію для тестування технології вакуумного поїзда Hyperloop. На часі дізнатися більше про те, коли ми побачимо швидкісний потяг у дії.

Як функціонуватиме вакуумний поїзд Hyperloop

Це — проект вакуумного поїзда, запропонований директором Hardt Global Mobility, Тімом Хаутером. Реалізацію розробки підтримав очільник SpaceX Ілон Маск. 22 березня 2017 року компанія перейшла до будівництва першої пасажирської капсули для проекту новітньої транспортної системи. До 2021 року планується створити лінію надшвидкісного поїзда між Амстердамом і Парижем. Передбачається, що максимальна швидкість шаттла у вакуумному тунелі складатиме до 1223 км/год.

Hyperloop почне перші тестові запуски 1

Керівник Hardt Global Mobility Тім Хаутер повідомив, що в тестовому відрізку будуть випробовувати всі системи, які не вимагають високої швидкості.

Теґи: транспорт
Джерело: Новое Время

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: