fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Erasmus+ збільшить бюджет для українських студентів

Erasmus+ zbiľšyť bjudžet dlja ukraїnśkyh studentiv
Після того, як 11 червня 2017-го в дію вступить безвізовий режим, українські студенти отримають додаткове фінансування місць в програмі європейських студентських обмінів Erasmus+ — таку інформацію озвучив комісар Європейського Союзу
Pislja togo, jak 11 červnja 2017-go v diju vstupyť bezvizovyj režym, ukraїnśki studenty otrymajuť dodatkove finansuvannja misć v programi jevropejśkyh studentśkyh obminiv Erasmus+ — taku informaciju ozvučyv komisar Jevropejśkogo Sojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган заявив, що після запровадженню безвізового режиму з Україною візу ЄС зацікавлений залучати українську молодь на навчання за програмою Erasmus+. Таку інформацію він оприлюднив під час прес-конференції у Києві. Що саме зміниться. За словами єврокомісара, візова лібералізація принесла свої результати — тепер час наступних змін: Наступним кроком буде надання можливостей, особливо молодим людям, навчатися у Європі. Ми збільшимо для цього бюджет. . . Що таке Erasmus+. Загалом програма Erasmus — це обміни для студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. При цьому строк навчання і стажування може складати від 3 місяців до 1 року. Програма отримала свою назву на честь видатного голландського вченого XV століття, гуманіста і теолога Еразма Роттердамського. Він відомий завдяки своїм мандрівкам та роботі у багатьох європейських університетах того часу. Також Erasmus є скороченням, яке розшифровується як European Community Action Scheme for the Mobility of University Students. У 2014-2020 роках у Євросоюзі діятиме нова програма — Erasmus+. Вона поєднує 7 діючих європейських програм у сфері освіти, науки та спорту, зокрема й Erasmus та Erasmus Mundus. Ця програма надаватиме фінансування для забезпечення більш активної мобільності, міжнародних партнерств та спільних науково-дослідних проектів. Раніше ми також розповідали вам про програму Молодь змінить Україну та молодіжних делегатів ООН і практики шкільної освіти в Ізраїлі.
Реклама 👇 Замовити

Комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган заявив, що після запровадженню безвізового режиму з Україною візу ЄС зацікавлений залучати українську молодь на навчання за програмою Erasmus+. Таку інформацію він оприлюднив під час прес-конференції у Києві.

Що саме зміниться

За словами єврокомісара, візова лібералізація принесла свої результати — тепер час наступних змін:

Наступним кроком буде надання можливостей, особливо молодим людям, навчатися у Європі. Ми збільшимо для цього бюджет

Що таке Erasmus+

Загалом програма Erasmus — це обміни для студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. При цьому строк навчання і стажування може складати від 3 місяців до 1 року.

Програма отримала свою назву на честь видатного голландського вченого XV століття, гуманіста і теолога Еразма Роттердамського. Він відомий завдяки своїм мандрівкам та роботі у багатьох європейських університетах того часу. Також Erasmus є скороченням, яке розшифровується як European Community Action Scheme for the Mobility of University Students. У 2014-2020 роках у Євросоюзі діятиме нова програма — Erasmus+. Вона поєднує 7 діючих європейських програм у сфері освіти, науки та спорту, зокрема й Erasmus та Erasmus Mundus. Ця програма надаватиме фінансування для забезпечення більш активної мобільності, міжнародних партнерств та спільних науково-дослідних проектів.

Раніше ми також розповідали вам про програму «Молодь змінить Україну» та молодіжних делегатів ООНErasmus+ збільшить бюджет для українських студентів 1Голос української молоді в ООН і практики шкільної освітиErasmus+ збільшить бюджет для українських студентів 2Ізраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні в Ізраїлі.

Теґи: ЄС, освіта
Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: