Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явилася турфірма, що організовує ексклюзивні подорожі

V Ukraїni z'javylasja turfirma, ščo organizovuje ekskljuzyvni podoroži

Проект Wonders & Holidays пропонує екскурсії та майстер-класи, квести і музичні вечірки, польоти на повітряних кулях та прогулянки на яхтах в Україні та світі
Proekt Wonders & Holidays proponuje ekskursiї ta majster-klasy, kvesty i muzyčni večirky, poľoty na povitrjanyh kuljah ta proguljanky na jahtah v Ukraїni ta sviti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні оголосити про запуск нової туристичної компанії Wonders & Holidays. Зараз вже доступна українська версія сайту. Про проект Wonders & Holidays. Нова туристична компанія організовує тури Україною та світом, екскурсії та майстер-класи, квести і музичні вечірки, польоти на повітряних кулях та прогулянки на яхтах. Організували проект Ірина Павлик, у якої за плечима понад 15 років в туризмі, і Нік Лисицький, який більше 10 років працює в маркетингу, digital і міжнародних проектах. Wonders & Holidays — ліцензований туроператор, який пропонує ексклюзивні подорожі. Ось як позиціонують проект його автори: Ми знаємо наскільки важливо для керівника компанії та HR-менеджера, щоб захід пройшов на найвищому рівні і всі співробітники залишилися розваженими, нагодованими і задоволеними. WondersHolidays     Деталі можна дізнатися у організатора або на сайті.

В Україні оголосити про запуск нової туристичної компанії Wonders & Holidays. Зараз вже доступна українська версія сайту.

Про проект Wonders & Holidays

Нова туристична компанія організовує тури Україною та світом, екскурсії та майстер-класи, квести і музичні вечірки, польоти на повітряних кулях та прогулянки на яхтах. Організували проект Ірина Павлик, у якої за плечима понад 15 років в туризмі, і Нік Лисицький, який більше 10 років працює в маркетингу, digital і міжнародних проектах. Wonders & Holidays — ліцензований туроператор, який пропонує ексклюзивні подорожі. Ось як позиціонують проект його автори:

Ми знаємо наскільки важливо для керівника компанії та HR-менеджера, щоб захід пройшов на найвищому рівні і всі співробітники залишилися розваженими, нагодованими і задоволеними.

WondersHolidays

 

 

Деталі можна дізнатися у організатора або на сайті.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: